У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звиняче - Лаврів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звиняче - Лаврів:

Поточний розклад електричок Звиняче - Лаврів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 22 хв зі станції Звиняче і прибуває на станцію Лаврів о 16 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6380 сполученням Радехів - Ківерці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Звиняче і Лаврів цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Венгрівка(15.29), Вигуричі(16.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звиняче - Лаврів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звиняче Лаврів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звиняче - Лаврів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звиняче та Лаврів – 28.6 км. Ціна квитка на електричку Звиняче Лаврів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.27
Звиняче
06.28
Лаврів
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6380 Радехів Ківерці 15.22
Звиняче
16.23
Лаврів
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звиняче -Лаврів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звиняче — Лаврів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лаврів — Звиняче