У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зимна Вода - Рудне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зимна Вода - Рудне:

Поточний розклад електричок Зимна Вода - Рудне включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 13 хв зі станції Зимна Вода і прибуває на станцію Рудне о 07 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6112 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Зимна Вода і Рудне цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зимна Вода - Рудне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зимна Вода Рудне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зимна Вода - Рудне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зимна Вода та Рудне – 3.4 км. Ціна квитка на електричку Зимна Вода Рудне складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 06.19
Зимна Вода
06.24
Рудне
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6126 Шкло-Старжиська Львів 07.13
Зимна Вода
07.17
Рудне
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 07.37
Зимна Вода
07.42
Рудне
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6112 Мостиська Львів 19.14
Зимна Вода
19.19
Рудне
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зимна Вода -Рудне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зимна Вода — Рудне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудне — Зимна Вода