У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 05.38 і прибуває на станцію Фастів-1 о 07.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 05.38
Караваєві Дачі 05.44 1 хв  05.45 6 хв 
Київ-Волинський 05.49 1 хв  05.50 11 хв 
Вишневе 05.56 1 хв  05.57 18 хв 
Тарасівка 06.02 1 хв  06.03 24 хв 
Боярка 06.08 1 хв  06.09 30 хв 
Малютянка 06.13 1 хв  06.14 35 хв 
Шляхова 06.16 1 хв  06.17 38 хв 
Глеваха 06.19 1 хв  06.20 41 хв 
888 Км 06.23 1 хв  06.23 45 хв 
Васильків-1 06.26 1 хв  06.27 48 хв 
Корчі 06.32 1 хв  06.33 54 хв 
Мотовилівка 06.37 1 хв  06.38 59 хв 
Білки 06.41 1 хв  06.42 1 г  3 хв 
Півні 06.44 1 хв  06.45 1 г  6 хв 
Вишняки 06.48 1 хв  06.48 1 г  10 хв 
Сорочий Брід 06.51 1 хв  06.52 1 г  13 хв 
Снітинка 06.55 1 хв  06.56 1 г  17 хв 
Фастів-1 07.02 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6001 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30