У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 05.38 і прибуває на станцію Фастів-1 о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 05.38
Караваєві Дачі 05.44 1 хв  05.45 6 хв 
Київ-Волинський 05.50 4 хв  05.54 12 хв 
Вишневе 06.02 1 хв  06.03 24 хв 
Тарасівка 06.08 1 хв  06.09 30 хв 
Боярка 06.13 1 хв  06.14 35 хв 
Малютянка 06.17 1 хв  06.18 39 хв 
Шляхова 06.20 1 хв  06.21 42 хв 
Глеваха 06.23 1 хв  06.24 45 хв 
888 Км 06.27 1 хв  06.27 49 хв 
Васильків-1 06.30 1 хв  06.31 52 хв 
Корчі 06.36 1 хв  06.37 58 хв 
Мотовилівка 06.42 1 хв  06.43 1 г  4 хв 
Білки 06.46 1 хв  06.47 1 г  8 хв 
Півні 06.49 1 хв  06.50 1 г  11 хв 
Вишняки 06.53 1 хв  06.53 1 г  15 хв 
Сорочий Брід 06.56 1 хв  06.57 1 г  18 хв 
Снітинка 07.00 1 хв  07.01 1 г  22 хв 
Фастів-1 07.07 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6001 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції