У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мотовилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мотовилівка містить всього 48 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мотовилівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 33 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Білки, Корчі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мотовилівка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фастів-1 - Святошин, Козятин-1 - Київ-Пас., Миронівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.40 1 хв  04.41 Курсує щоденно - переглянути
6072 Фастів Київ 05.34 1 хв  05.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6008 Мотовилівка Київ 05.56 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.13 14 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.36 14 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.48 10 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6231/6014 Миронівка Київ 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6081/6082 Біла Церква Київ 07.18 8 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6076 Фастів Київ 07.32 1 хв  07.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003/6203 Київ Козятин 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6204/6016 Козятин Київ 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6005/6234 Київ Миронівка 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фастів Київ 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6081 Київ Фастів 09.04 1 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6007/6205 Київ Козятин 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6009/6207 Київ Козятин 10.37 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
868К Жмеринка Київ 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6071 Київ Фастів 11.12 1 хв  11.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206/6020 Козятин Київ 11.18 1 хв  11.19 Курсує щоденно - переглянути
6233/6022 Миронівка Київ 12.50 1 хв  12.51 Курсує щоденно - переглянути
6011/6236 Київ Миронівка 13.30 1 хв  13.31 Курсує щоденно - переглянути
6013 Київ Фастів 15.03 1 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути
6208/6024 Козятин Київ 15.10 20 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
884К Фастів Зернове 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6017/6209 Київ Козятин 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6235/6026 Миронівка Київ 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6210/6028 Козятин Київ 17.23 1 хв  17.24 Курсує щоденно - переглянути
6019 Київ Фастів 17.22 8 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
889К Київ Шепетівка 17.52 8 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6079 Київ Фастів 17.52 8 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
869К Київ Шепетівка 17.52 8 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 Фастів Київ 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6021/6211 Київ Козятин 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6089 Київ Житомир 19.02 1 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6091 Київ Фастів 19.02 1 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027/6493 Київ Житомир 19.26 1 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 19.37 1 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути
6029/6240 Київ Миронівка 19.52 1 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 20.11 1 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути
6237/6034 Миронівка Київ 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.23 1 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.10 1 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути
882О Славутич Фастів 22.16 1 хв  22.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6214/6036 Козятин Київ 22.50 1 хв  22.51 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.32 1 хв  23.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мотовилівка