У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі:

Актуальний розклад електричок по станції Корчі містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Корчі з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 27 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Мотовилівка, Васильків-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Корчі відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Мотовилівка - Київ-Пас., Київ-Пас. - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.39 1 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
6202/6004 Козятин Київ 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6008 Мотовилівка Київ 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6003/6203 Київ Козятин 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6231/6014 Миронівка Київ 08.02 2 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6005/6234 Київ Миронівка 08.11 1 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6204/6016 Козятин Київ 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фастів Київ 08.44 1 хв  08.45 Курсує щоденно - переглянути
6007/6205 Київ Козятин 09.54 1 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6009/6207 Київ Козятин 10.37 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6206/6020 Козятин Київ 11.22 1 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
6233/6022 Миронівка Київ 13.08 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6011/6236 Київ Миронівка 13.20 1 хв  13.21 Курсує щоденно - переглянути
6208/6024 Козятин Київ 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6013 Київ Фастів 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 15.45 1 хв  15.46 Курсує щоденно - переглянути
6017/6209 Київ Козятин 16.28 1 хв  16.29 Курсує щоденно - переглянути
6235/6026 Миронівка Київ 16.48 1 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути
6019 Київ Фастів 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6210/6028 Козятин Київ 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути
6021/6211 Київ Козятин 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6027/6213 Київ Козятин 19.29 1 хв  19.30 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
6029/6240 Київ Миронівка 19.47 1 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 20.07 1 хв  20.08 Курсує щоденно - переглянути
6237/6034 Миронівка Київ 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.05 1 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.26 1 хв  23.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Корчі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корчі