У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі:

Актуальний розклад електричок по станції Корчі містить всього 39 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Корчі з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 23 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Мотовилівка, Васильків-1, Фастів-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Корчі відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Фастів-1 - Святошин, Київ-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.28 1 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.15 1 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6008 Фастів Київ 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.42 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 06.55 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.09 1 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.11 1 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фастів Київ 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.59 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.57 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.28 1 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
6206-6020 Козятин Київ 11.35 1 хв  11.36 Курсує щоденно - переглянути
6233-6022 Миронівка Київ 12.54 1 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
6013-6236 Київ Миронівка 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6208-6024 Козятин Київ 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6017-6209 Київ Козятин 16.19 1 хв  16.20 Курсує щоденно - переглянути
6235-6026 Фастів Київ 16.34 1 хв  16.34 Курсує щоденно - переглянути
6019 Київ Фастів 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
6210-6028 Козятин Київ 17.27 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.39 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6023-6211 Київ Козятин 18.09 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.18 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.19 1 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6027-6493 Київ Житомир 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 19.31 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6494-6032 Житомир Київ 19.31 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029-6240 Київ Миронівка 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 20.06 1 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 20.46 1 хв  20.47 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.27 1 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.24 1 хв  22.24 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.22 1 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Корчі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корчі