У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі:

Актуальний розклад електричок по станції Корчі містить всього 40 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Корчі з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 23 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Мотовилівка, Васильків-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Корчі відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миронівка - Київ-Пас., Біла Церква - Київ-Пас., Київ-Пас. - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корчі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.28 1 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.13 1 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.33 1 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 06.55 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.07 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.09 1 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.09 1 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
6229-6018 Біла Церква Київ 08.56 1 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6018 Фастів Київ 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.59 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.49 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.30 1 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
6206-6020 Козятин Київ 11.35 1 хв  11.36 Курсує щоденно - переглянути
6233-6022 Миронівка Київ 12.54 1 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
6013-6236 Київ Миронівка 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6208-6024 Козятин Київ 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6017-6238 Київ Миронівка 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
6026 Фастів Київ 16.59 1 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути
6210-6028 Козятин Київ 17.29 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.39 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.09 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6023-6211 Київ Козятин 18.10 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.46 1 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
6494-6032 Житомир Київ 19.31 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6032 Фастів Київ 19.31 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027-6493 Київ Житомир 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6029-6240 Київ Миронівка 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 20.49 1 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.27 1 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.24 1 хв  22.24 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.22 1 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Корчі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корчі