У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глеваха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глеваха:

Актуальний розклад електричок по станції Глеваха містить всього 52 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глеваха з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 10 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти 888 Км, Шляхова, Васильків-1, Боярка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глеваха відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Миронівка, Київ-Пас. - Козятин-1, Мотовилівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глеваха відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.43 1 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.27 2 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6008 Фастів Київ 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
7032 Фастів Київ 06.39 2 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.20 2 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фастів Київ 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 08.21 1 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.47 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фастів Київ 09.11 1 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6233-6020 Біла Церква Київ 09.11 1 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.35 1 хв  09.36 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.15 2 хв  10.17 Курсує щоденно - переглянути
7031 Київ Фастів 10.58 1 хв  10.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206-6022 Козятин Київ 11.47 1 хв  11.48 Курсує щоденно - переглянути
6013-6238 Київ Миронівка 13.06 1 хв  13.07 Курсує щоденно - переглянути
6233-6022 Миронівка Київ 13.09 1 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6235-6024 Миронівка Київ 13.14 1 хв  13.15 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 14.45 1 хв  14.46 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 16.04 2 хв  16.06 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209* Київ Козятин 16.24 1 хв  16.25 Курсує щоденно - переглянути
7036 Фастів Київ 16.30 1 хв  16.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
7038 Фастів Київ 16.30 1 хв  16.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6026 Фастів Київ 17.13 1 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 17.13 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6210-6030 Козятин Київ 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6023-6211 Київ Козятин 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 18.23 1 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Роток 18.25 2 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025 Київ Фастів 18.39 1 хв  18.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6027-6493 Київ Житомир 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6029-6242 Київ Миронівка 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.40 1 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
6494-6034 Житомир Київ 19.45 1 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6034 Фастів Київ 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
7041 Київ Роток 20.05 2 хв  20.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6036 Фастів Київ 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.10 1 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.09 1 хв  23.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глеваха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глеваха