У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6210-6028 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6210-6028 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 15.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.00
Сестринівка 15.11 1 хв  15.12 11 хв 
Вернигородок 15.18 1 хв  15.19 18 хв 
Білосілля 15.23 1 хв  15.24 23 хв 
Чорнорудка 15.28 1 хв  15.29 28 хв 
Вчорайше 15.36 1 хв  15.37 36 хв 
Брівки 15.44 1 хв  15.45 44 хв 
Харліївка 15.54 1 хв  15.55 54 хв 
Попільня 16.02 1 хв  16.03 1 г  2 хв 
Саверці 16.09 1 хв  16.10 1 г  9 хв 
Чернявка 16.15 1 хв  16.16 1 г  15 хв 
Кожанка 16.24 1 хв  16.25 1 г  24 хв 
Триліси 16.32 1 хв  16.33 1 г  32 хв 
Фастів-1 16.46 14 хв  17.00 1 г  46 хв 
Снітинка 17.06 1 хв  17.07 2 г  6 хв 
Сорочий Брід 17.10 1 хв  17.11 2 г  10 хв 
Вишняки 17.14 1 хв  17.14 2 г  14 хв 
Півні 17.17 1 хв  17.18 2 г  17 хв 
Білки 17.20 1 хв  17.21 2 г  20 хв 
Мотовилівка 17.24 1 хв  17.25 2 г  24 хв 
Корчі 17.29 1 хв  17.29 2 г  29 хв 
Васильків-1 17.36 1 хв  17.37 2 г  36 хв 
888 Км 17.40 1 хв  17.41 2 г  40 хв 
Глеваха 17.43 1 хв  17.44 2 г  43 хв 
Шляхова 17.46 1 хв  17.47 2 г  46 хв 
Малютянка 17.49 1 хв  17.49 2 г  49 хв 
Боярка 17.52 1 хв  17.53 2 г  52 хв 
Тарасівка 17.56 1 хв  17.57 2 г  56 хв 
Вишневе 18.02 1 хв  18.03 3 г  2 хв 
Київ-Волинський 18.09 1 хв  18.10 3 г  9 хв 
Караваєві Дачі 18.14 1 хв  18.15 3 г  14 хв 
Київ-Пас. 18.21 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6210-6028 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30