У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6210-6028 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6210-6028 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 15.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.00
Сестринівка 15.11 1 хв  15.12 11 хв 
Вернигородок 15.18 1 хв  15.19 18 хв 
Білосілля 15.23 1 хв  15.24 23 хв 
Чорнорудка 15.28 1 хв  15.29 28 хв 
Вчорайше 15.36 1 хв  15.37 36 хв 
Брівки 15.44 1 хв  15.45 44 хв 
Харліївка 15.54 1 хв  15.55 54 хв 
Попільня 16.02 1 хв  16.03 1 г  2 хв 
Саверці 16.09 1 хв  16.10 1 г  9 хв 
Чернявка 16.15 1 хв  16.16 1 г  15 хв 
Кожанка 16.24 1 хв  16.25 1 г  24 хв 
Триліси 16.32 1 хв  16.33 1 г  32 хв 
Фастів-1 16.46 12 хв  16.58 1 г  46 хв 
Снітинка 17.04 1 хв  17.05 2 г  4 хв 
Сорочий Брід 17.08 1 хв  17.09 2 г  8 хв 
Вишняки 17.12 1 хв  17.12 2 г  12 хв 
Півні 17.15 1 хв  17.16 2 г  15 хв 
Білки 17.18 1 хв  17.19 2 г  18 хв 
Мотовилівка 17.22 1 хв  17.23 2 г  22 хв 
Корчі 17.27 1 хв  17.27 2 г  27 хв 
Васильків-1 17.34 1 хв  17.35 2 г  34 хв 
888 Км 17.38 1 хв  17.39 2 г  38 хв 
Глеваха 17.41 1 хв  17.42 2 г  41 хв 
Шляхова 17.44 1 хв  17.45 2 г  44 хв 
Малютянка 17.47 1 хв  17.47 2 г  47 хв 
Боярка 17.50 1 хв  17.51 2 г  50 хв 
Тарасівка 17.54 1 хв  17.55 2 г  54 хв 
Вишневе 18.00 1 хв  18.01 3 г 
Київ-Волинський 18.07 1 хв  18.08 3 г  7 хв 
Караваєві Дачі 18.12 1 хв  18.13 3 г  12 хв 
Київ-Пас. 18.19 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6210-6028 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930