У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231-6014 Миронівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231-6014 сполученням Миронівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Миронівка о 04.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лютарський, Рокитне, Чепеліївка, Роток, Устинівка, Фастів-2, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Малютянка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 04.20
Карапиші 04.32 1 хв  04.33 12 хв 
Карапиші-2 04.36 1 хв  04.37 16 хв 
Лютарський 04.40 1 хв  04.41 20 хв 
Ольшаниця 04.48 1 хв  04.49 28 хв 
Бушеве 04.52 1 хв  04.53 32 хв 
Рокитне 05.00 1 хв  05.01 40 хв 
Житні Гори 05.05 1 хв  05.06 45 хв 
Сухоліси 05.13 1 хв  05.14 53 хв 
Чепеліївка 05.18 1 хв  05.19 58 хв 
Бірюки 05.22 1 хв  05.23 1 г  2 хв 
Томилівка 05.27 1 хв  05.28 1 г  7 хв 
Роток 05.33 2 хв  05.35 1 г  13 хв 
Біла Церква 05.41 2 хв  05.43 1 г  21 хв 
Гай 05.51 1 хв  05.52 1 г  31 хв 
Устинівка 05.59 1 хв  06.00 1 г  39 хв 
Паляничинці 06.06 1 хв  06.07 1 г  46 хв 
8 Км 06.11 1 хв  06.12 1 г  51 хв 
Фастів-2 06.17 1 хв  06.18 1 г  57 хв 
Фастів-1 06.28 10 хв  06.38 2 г  8 хв 
Снітинка 06.43 1 хв  06.44 2 г  23 хв 
Сорочий Брід 06.48 1 хв  06.49 2 г  28 хв 
Вишняки 06.52 1 хв  06.52 2 г  32 хв 
Півні 06.55 1 хв  06.56 2 г  35 хв 
Білки 06.58 1 хв  06.59 2 г  38 хв 
Мотовилівка 07.02 1 хв  07.03 2 г  42 хв 
Корчі 07.07 1 хв  07.07 2 г  47 хв 
Васильків-1 07.13 1 хв  07.14 2 г  53 хв 
Глеваха 07.20 1 хв  07.21 3 г 
Шляхова 07.23 1 хв  07.24 3 г  3 хв 
Малютянка 07.25 2 хв  07.27 3 г  5 хв 
Боярка 07.30 1 хв  07.31 3 г  10 хв 
Тарасівка 07.35 1 хв  07.36 3 г  15 хв 
Вишневе 07.41 1 хв  07.42 3 г  21 хв 
Київ-Волинський 07.48 1 хв  07.49 3 г  28 хв 
Караваєві Дачі 07.54 1 хв  07.55 3 г  34 хв 
Київ-Пас. 08.01 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6231-6014 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30