У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231/6014 Миронівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231/6014 сполученням Миронівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Миронівка о 04.22 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лютарський, Рокитне, Чепеліївка, Роток, Устинівка, Фастів-2, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Малютянка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 04.22
Карапиші 04.34 1 хв  04.35 12 хв 
Карапиші-2 04.38 1 хв  04.39 16 хв 
Лютарський 04.42 1 хв  04.43 20 хв 
Ольшаниця 04.50 1 хв  04.51 28 хв 
Бушеве 04.54 1 хв  04.55 32 хв 
Рокитне 05.02 1 хв  05.03 40 хв 
Житні Гори 05.07 1 хв  05.08 45 хв 
Сухоліси 05.15 1 хв  05.16 53 хв 
Чепеліївка 05.20 1 хв  05.21 58 хв 
Бірюки 05.24 1 хв  05.25 1 г  2 хв 
Томилівка 05.29 1 хв  05.30 1 г  7 хв 
Роток 05.35 2 хв  05.37 1 г  13 хв 
Біла Церква 05.43 2 хв  05.45 1 г  21 хв 
Гай 05.53 1 хв  05.54 1 г  31 хв 
Устинівка 06.01 1 хв  06.02 1 г  39 хв 
Паляничинці 06.08 1 хв  06.09 1 г  46 хв 
8 Км 06.13 1 хв  06.14 1 г  51 хв 
Фастів-2 06.19 1 хв  06.20 1 г  57 хв 
Фастів-1 06.28 10 хв  06.38 2 г  6 хв 
Снітинка 06.43 1 хв  06.44 2 г  21 хв 
Сорочий Брід 06.48 1 хв  06.49 2 г  26 хв 
Вишняки 06.51 1 хв  06.52 2 г  29 хв 
Півні 06.55 1 хв  06.56 2 г  33 хв 
Білки 06.58 1 хв  06.59 2 г  36 хв 
Мотовилівка 07.02 1 хв  07.03 2 г  40 хв 
Корчі 07.07 1 хв  07.08 2 г  45 хв 
Васильків-1 07.13 1 хв  07.14 2 г  51 хв 
Глеваха 07.20 1 хв  07.21 2 г  58 хв 
Шляхова 07.23 1 хв  07.24 3 г  1 хв 
Малютянка 07.25 1 хв  07.26 3 г  3 хв 
Боярка 07.30 1 хв  07.31 3 г  8 хв 
Тарасівка 07.35 1 хв  07.36 3 г  13 хв 
Вишневе 07.41 1 хв  07.42 3 г  19 хв 
Київ-Волинський 07.48 1 хв  07.49 3 г  26 хв 
Караваєві Дачі 07.54 1 хв  07.55 3 г  32 хв 
Київ-Пас. 08.01 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6231/6014 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31