У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Святошин — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6541 сполученням Святошин - Фастів-1 відправляється зі станції Святошин о 17.30 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 17.30
Вишневе 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Тарасівка 17.56 1 хв  17.57 26 хв 
Боярка 18.00 8 хв  18.08 30 хв 
Малютянка 18.11 1 хв  18.12 41 хв 
Шляхова 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Глеваха 18.17 1 хв  18.18 47 хв 
888 Км 18.20 1 хв  18.21 50 хв 
Васильків-1 18.24 1 хв  18.25 54 хв 
Корчі 18.31 1 хв  18.32 1 г  1 хв 
Мотовилівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  5 хв 
Білки 18.39 1 хв  18.40 1 г  9 хв 
Півні 18.43 1 хв  18.43 1 г  13 хв 
Вишняки 18.46 1 хв  18.46 1 г  16 хв 
Сорочий Брід 18.49 1 хв  18.50 1 г  19 хв 
Снітинка 18.53 1 хв  18.54 1 г  23 хв 
Фастів-1 19.00 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6541 Святошин — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930