У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 829 Км містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 829 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 07 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Бірки, Першотравневий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 829 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Біляївка, Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867* Харків Гусарівка 01.13 1 хв  01.14 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.27 1 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.43 1 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 04.51 1 хв  04.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 08.13 1 хв  08.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.51 1 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 11.46 1 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.23 1 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854* Дубове Харків 13.18 1 хв  13.19 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 14.14 1 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.03 1 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 19.47 1 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.05 1 хв  20.06 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.18 1 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.06 1 хв  22.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 829 Км