У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 829 Км містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 829 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Бірки, Першотравневий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 829 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гусарівка - Харків-Пас., Біляївка - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867* Харків Гусарівка 01.13 1 хв  01.14 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.59 1 хв  04.00 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.43 1 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 04.56 1 хв  04.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.59 1 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.13 1 хв  08.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6862-6852* Гусарівка Харків 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.46 1 хв  09.47 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.46 1 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.23 1 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6521 Харків Лозова 14.14 1 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.03 1 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 19.51 1 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.05 1 хв  20.06 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.22 1 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 829 Км