У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Біляївка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Біляївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Біляївка о 04.36 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 04.36
Перемога 04.40 1 хв  04.41 4 хв 
878 Км 04.45 1 хв  04.46 9 хв 
872 Км 04.51 1 хв  04.52 15 хв 
Лихачове 04.57 1 хв  04.58 21 хв 
865 05.03 1 хв  05.04 27 хв 
Берека 05.08 1 хв  05.09 32 хв 
Трійчате 05.14 1 хв  05.15 38 хв 
Північ 05.18 1 хв  05.19 42 хв 
Новоберецька 05.23 1 хв  05.24 47 хв 
Клименівка 05.26 1 хв  05.27 50 хв 
Безпалівка 05.33 1 хв  05.34 57 хв 
Широніне 05.39 1 хв  05.40 1 г  3 хв 
Шурине 05.45 1 хв  05.46 1 г  9 хв 
Першотравневий 05.51 1 хв  05.52 1 г  15 хв 
829 Км 05.55 1 хв  05.56 1 г  19 хв 
Бірки 06.01 1 хв  06.02 1 г  25 хв 
Липкуватівка 06.08 1 хв  06.09 1 г  32 хв 
Єзерська 06.12 1 хв  06.13 1 г  36 хв 
Селекційна 06.18 1 хв  06.19 1 г  42 хв 
Міст 06.23 2 хв  06.25 1 г  47 хв 
Мерефа 06.30 2 хв  06.32 1 г  54 хв 
Артемівка 06.36 1 хв  06.37 2 г 
Комарівка 06.41 1 хв  06.42 2 г  5 хв 
Південний 06.44 1 хв  06.45 2 г  8 хв 
Зелений Гай 06.47 1 хв  06.48 2 г  11 хв 
Високий 06.50 1 хв  06.51 2 г  14 хв 
Науковий 06.54 1 хв  06.55 2 г  18 хв 
Покотилівка 06.58 1 хв  06.59 2 г  22 хв 
Карачівка 07.01 1 хв  07.02 2 г  25 хв 
Липовий Гай 07.04 2 хв  07.06 2 г  28 хв 
Новоселівка 07.11 2 хв  07.13 2 г  35 хв 
Харків-Пас. 07.18 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6508 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930