У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Біляївка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Біляївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Біляївка о 04.36 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 04.36
Перемога 04.40 1 хв  04.41 4 хв 
878 Км 04.45 1 хв  04.46 9 хв 
872 Км 04.51 1 хв  04.52 15 хв 
Лихачове 04.57 1 хв  04.58 21 хв 
865 05.03 1 хв  05.04 27 хв 
Берека 05.08 1 хв  05.09 32 хв 
Трійчате 05.14 1 хв  05.15 38 хв 
Північ 05.18 1 хв  05.19 42 хв 
Новоберецька 05.23 1 хв  05.24 47 хв 
Клименівка 05.26 1 хв  05.27 50 хв 
Безпалівка 05.33 1 хв  05.34 57 хв 
Широніне 05.39 1 хв  05.40 1 г  3 хв 
Шурине 05.45 1 хв  05.46 1 г  9 хв 
Першотравневий 05.51 1 хв  05.52 1 г  15 хв 
829 Км 05.55 1 хв  05.56 1 г  19 хв 
Бірки 06.01 1 хв  06.02 1 г  25 хв 
Липкуватівка 06.08 1 хв  06.09 1 г  32 хв 
Єзерська 06.12 1 хв  06.13 1 г  36 хв 
Селекційна 06.18 1 хв  06.19 1 г  42 хв 
Міст 06.23 2 хв  06.25 1 г  47 хв 
Мерефа 06.30 2 хв  06.32 1 г  54 хв 
Артемівка 06.36 1 хв  06.37 2 г 
Комарівка 06.41 1 хв  06.42 2 г  5 хв 
Південний 06.44 1 хв  06.45 2 г  8 хв 
Зелений Гай 06.47 1 хв  06.48 2 г  11 хв 
Високий 06.50 1 хв  06.51 2 г  14 хв 
Науковий 06.54 1 хв  06.55 2 г  18 хв 
Покотилівка 06.58 1 хв  06.59 2 г  22 хв 
Карачівка 07.01 1 хв  07.02 2 г  25 хв 
Липовий Гай 07.04 2 хв  07.06 2 г  28 хв 
Новоселівка 07.11 2 хв  07.13 2 г  35 хв 
Харків-Пас. 07.18 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6508 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031