У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятничани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятничани:

Актуальний розклад електричок по станції П'ятничани містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують П'ятничани з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Моршин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 46 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Угерсько, Більче. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції П'ятничани відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Львів, Лавочне - Львів, Моршин - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятничани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 06.19 1 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158* Лавочне Львів 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.35 1 хв  10.36 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 12.58 1 хв  12.59 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 19.17 1 хв  19.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157* Львів Лавочне 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 21.39 1 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.45 1 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції П'ятничани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятничани