У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Стрий — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6154 сполученням Стрий - Львів відправляється зі станції Стрий о 05.34 і прибуває на станцію Львів о 07.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Угерсько, П'ятничани, Більче, Пісочна, Миколаїв-Дністровський, Задорожна, Черкаси Львівські, Дмитрія, Щирець 1, Щирець 2, Семенівка, Пустомити, Глинна Наварія, Оброшин, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 05.34
Угерсько 05.41 1 хв  05.42 7 хв 
П'ятничани 05.47 1 хв  05.48 13 хв 
Більче 05.53 1 хв  05.54 19 хв 
Пісочна 06.02 1 хв  06.03 28 хв 
Миколаїв-Дністровський 06.11 2 хв  06.13 37 хв 
Задорожна 06.18 1 хв  06.19 44 хв 
Черкаси Львівські 06.23 1 хв  06.24 49 хв 
Дмитрія 06.28 1 хв  06.29 54 хв 
Щирець 1 06.33 1 хв  06.34 59 хв 
Щирець 2 06.37 1 хв  06.38 1 г  3 хв 
Семенівка 06.43 1 хв  06.44 1 г  9 хв 
Пустомити 06.49 2 хв  06.51 1 г  15 хв 
Глинна Наварія 06.55 1 хв  06.56 1 г  21 хв 
Оброшин 07.03 1 хв  07.04 1 г  29 хв 
Скнилів 07.11 2 хв  07.13 1 г  37 хв 
Львів 07.23 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6154 Стрий — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031