У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Широніне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широніне:

Актуальний розклад електричок по станції Широніне містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Широніне з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 21 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Шурине, Безпалівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Широніне відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Гусарівка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широніне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867* Харків Гусарівка 01.35 1 хв  01.36 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.15 1 хв  03.16 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 04.42 1 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Харків Лозова 05.09 1 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.39 1 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.28 1 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6852-6862 Гусарівка Харків 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 10.15 1 хв  10.16 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.45 1 хв  10.46 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.32 1 хв  11.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.37 1 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
6854-6864 Дубове Харків 13.02 1 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 14.28 1 хв  14.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 15.04 1 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.07 1 хв  15.08 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.18 1 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 20.04 1 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.18 1 хв  20.19 Курсує щоденно - переглянути
6530* Лихачове Харків 21.09 1 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.20 1 хв  22.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Широніне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Широніне