У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Угерсько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Угерсько:

Актуальний розклад електричок по станції Угерсько містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Угерсько з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Моршин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 52 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Стрий, П'ятничани. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Угерсько відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Львів, Чоп - Львів, Моршин - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Угерсько відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 05.41 1 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6173/6174 Моршин Львів 05.58 1 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6158 Лавочне Львів 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6502/6166 Чоп Львів 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6189/6507 Львів Чоп 15.31 1 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6157 Львів Лавочне 20.22 1 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 21.28 1 хв  21.29 Курсує щоденно - переглянути
6175/6176 Львів Моршин 22.51 1 хв  22.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Угерсько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Угерсько