У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Угерсько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Угерсько:

Актуальний розклад електричок по станції Угерсько містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Угерсько з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне, Чоп, Моршин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 44 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Стрий, П'ятничани. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Угерсько відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Львів, Львів - Лавочне, Моршин - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Угерсько відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 05.42 1 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
6155/6156 Моршин Львів 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6188 Лавочне Львів 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
6158 Лавочне Львів 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Лавочне 10.42 1 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502/6166 Чоп Львів 12.47 1 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
6189/6507 Львів Чоп 15.31 1 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6157 Львів Лавочне 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6165 Львів Лавочне 20.22 1 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 21.29 1 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути
6175/6176 Львів Моршин 22.43 1 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Угерсько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Угерсько