У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6212-6032 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6212-6032 відправляється зі станції Козятин-1 о 14.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6212-6032 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Вернигородок, Чорнорудка, Брівки, Попільня, Чернявка, Триліси, Сорочий Брід, Васильків-1, Боярка, Вишневе, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 14.35
Сестринівка 14.46 1 хв  14.47 11 хв 
Вернигородок 14.52 1 хв  14.53 17 хв 
Білосілля 14.57 1 хв  14.58 22 хв 
Чорнорудка 15.02 1 хв  15.03 27 хв 
Вчорайше 15.10 1 хв  15.11 35 хв 
Брівки 15.18 1 хв  15.19 43 хв 
Харліївка 15.28 1 хв  15.29 53 хв 
Попільня 15.38 1 хв  15.39 1 г  3 хв 
Саверці 15.45 1 хв  15.46 1 г  10 хв 
Чернявка 15.51 1 хв  15.52 1 г  16 хв 
Кожанка 15.59 1 хв  16.00 1 г  24 хв 
Триліси 16.07 1 хв  16.08 1 г  32 хв 
Фастів-1 16.19 16 хв  16.35 1 г  44 хв 
Сорочий Брід 16.45 1 хв  16.46 2 г  10 хв 
Мотовилівка 16.55 1 хв  16.56 2 г  20 хв 
Васильків-1 17.05 1 хв  17.06 2 г  30 хв 
Глеваха 17.12 1 хв  17.13 2 г  37 хв 
Боярка 17.20 1 хв  17.21 2 г  45 хв 
Тарасівка 17.24 1 хв  17.25 2 г  49 хв 
Вишневе 17.31 1 хв  17.32 2 г  56 хв 
Київ-Волинський 17.38 1 хв  17.39 3 г  3 хв 
Караваєві Дачі 17.43 1 хв  17.44 3 г  8 хв 
Київ-Пас. 17.50 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6212-6032 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031