У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рівне - Шепетівка(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Рівне - Шепетівка(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Рівне вночі о 01 г 23 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 40 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рівне о 22 г 57 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рівне до пункту прибуття Шепетівка(всі вокзали) становить 1 г 37 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 8 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 14 хв.
Деякі поїзди від станції Рівне до станції Шепетівка(всі вокзали) курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рівне - Шепетівка(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дворецька, Здолбунів-Пас., Івачкове, Могиляни, Колом'є, Цвітоха.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рівне - Шепетівка(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рівне - Шепетівка(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рівне -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Рівне

За маршрутом Рівне - Шепетівка(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рівне - Шепетівка(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Рівне - Шепетівка(всі вокзали)