З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка - Гречани
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка - Гречани:

Розклад поїздів Жмеринка Гречани на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка Гречани найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.52 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Гречани прибувають вони відповідно о 20.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жмеринка Гречани є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жмеринка - Гречани складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Жмеринка - Гречани можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
769КО Київ Кам'янець-Подільський 18.52
Жмеринка-Пас.
20.28
Гречани
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка -Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка — Гречани

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гречани — Жмеринка