У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новомиргород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новомиргород:

Актуальний розклад електричок по станції Новомиргород містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новомиргород з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 55 хв до пункту призначення Виска. Найближчі станції та зупинні пункти Войнівка, Турія. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новомиргород відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Виска - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новомиргород відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 05.30 1 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 10.11 2 хв  10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 13.54 2 хв  13.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 22.54 1 хв  22.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новомиргород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новомиргород