У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6413 Мартинівська — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мартинівська - Одеса номер 6413 відправляється зі станції Мартинівська о 07.42 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6413 Мартинівська - Одеса пролягає по таким станціям як Миколаєве, Калаглея, Вікторівка, Маринове, Сербка, Буялик, 1268 Км, Польове, Перемога, Одеса-Східна, Одеса-Пересип, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мартинівська 07.42
Веселинове 07.59 1 хв  08.00 17 хв 
Ганнівка 08.09 1 хв  08.10 27 хв 
Миколаєве 08.21 1 хв  08.22 39 хв 
Колосівка 08.32 4 хв  08.36 50 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 08.43 1 хв  08.44 1 г  1 хв 
Калаглея 08.48 1 хв  08.49 1 г  6 хв 
Березівка 08.56 1 хв  08.57 1 г  14 хв 
1214 Км 09.03 1 хв  09.04 1 г  21 хв 
Вікторівка 09.08 1 хв  09.09 1 г  26 хв 
Раухівка-1 09.14 1 хв  09.15 1 г  32 хв 
Зарічанський 09.21 1 хв  09.22 1 г  39 хв 
Маринове 09.27 1 хв  09.28 1 г  45 хв 
Радіалка 09.32 1 хв  09.33 1 г  50 хв 
1242 Км 09.37 1 хв  09.38 1 г  55 хв 
Сербка 09.43 1 хв  09.44 2 г  1 хв 
1249 Км 09.50 1 хв  09.51 2 г  8 хв 
Кубанка 09.55 1 хв  09.56 2 г  13 хв 
Буялик 10.02 12 хв  10.14 2 г  20 хв 
1263 Км 10.19 1 хв  10.20 2 г  37 хв 
Павлинка 10.23 1 хв  10.24 2 г  41 хв 
1268 Км 10.27 1 хв  10.28 2 г  45 хв 
Чорноморська 10.32 1 хв  10.33 2 г  50 хв 
1273 Км 10.39 1 хв  10.40 2 г  57 хв 
Польове 10.45 1 хв  10.46 3 г  3 хв 
Кремидівка 10.49 13 хв  11.02 3 г  7 хв 
Учнівська 11.09 1 хв  11.10 3 г  27 хв 
Перемога 11.13 1 хв  11.14 3 г  31 хв 
Степова 11.18 1 хв  11.19 3 г  36 хв 
Кулиндорове 11.24 1 хв  11.25 3 г  42 хв 
Одеса-Східна 11.31 1 хв  11.32 3 г  49 хв 
Шевченка 11.36 1 хв  11.37 3 г  54 хв 
Одеса-Сортувальна 11.43 1 хв  11.44 4 г  1 хв 
Одеса-Пересип 11.50 1 хв  11.51 4 г  8 хв 
Слобідська 11.57 1 хв  11.58 4 г  15 хв 
Одеса-Застава-2 12.03 10 хв  12.13 4 г  21 хв 
Одеса-Поїзна 12.16 1 хв  12.17 4 г  34 хв 
Одеса-Мала 12.20 1 хв  12.21 4 г  38 хв 
Одеса-Головна 12.27 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6413 Мартинівська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930