У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Одеса — Мартинівська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Мартинівська номер 6414 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.42 і прибуває на станцію Мартинівська о 18.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6414 Одеса - Мартинівська пролягає по таким станціям як Слобідська, Шевченка, Перемога, 1273 Км, 1263 Км, Сербка, Зарічанський, Березівка, Миколаєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.42
Одеса-Мала 14.47 2 хв  14.49 5 хв 
Одеса-Поїзна 14.52 1 хв  14.53 10 хв 
Одеса-Застава-2 14.58 2 хв  15.00 16 хв 
Слобідська 15.07 1 хв  15.08 25 хв 
Одеса-Пересип 15.13 1 хв  15.14 31 хв 
Депо 15.18 1 хв  15.19 36 хв 
Одеса-Сортувальна 15.22 1 хв  15.23 40 хв 
Шевченка 15.28 1 хв  15.29 46 хв 
Одеса-Східна 15.33 1 хв  15.34 51 хв 
Кулиндорове 15.39 1 хв  15.40 57 хв 
Степова 15.44 1 хв  15.45 1 г  2 хв 
Перемога 15.48 1 хв  15.49 1 г  6 хв 
Учнівська 15.52 1 хв  15.53 1 г  10 хв 
Кремидівка 15.59 1 хв  16.00 1 г  17 хв 
Польове 16.05 1 хв  16.06 1 г  23 хв 
1273 Км 16.11 1 хв  16.12 1 г  29 хв 
Чорноморська 16.18 1 хв  16.19 1 г  36 хв 
1268 Км 16.21 1 хв  16.22 1 г  39 хв 
Павлинка 16.25 1 хв  16.26 1 г  43 хв 
1263 Км 16.29 1 хв  16.30 1 г  47 хв 
Буялик 16.35 1 хв  16.36 1 г  53 хв 
Кубанка 16.41 1 хв  16.42 1 г  59 хв 
1249 Км 16.46 1 хв  16.47 2 г  4 хв 
Сербка 16.52 1 хв  16.53 2 г  10 хв 
1242 Км 16.58 1 хв  16.59 2 г  16 хв 
Радіалка 17.03 1 хв  17.04 2 г  21 хв 
Маринове 17.07 1 хв  17.08 2 г  25 хв 
Зарічанський 17.14 1 хв  17.15 2 г  32 хв 
Раухівка-1 17.23 1 хв  17.24 2 г  41 хв 
Вікторівка 17.31 1 хв  17.32 2 г  49 хв 
1214 Км 17.37 1 хв  17.38 2 г  55 хв 
Березівка 17.44 1 хв  17.45 3 г  2 хв 
Калаглея 17.51 1 хв  17.52 3 г  9 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 17.55 2 хв  17.57 3 г  13 хв 
Колосівка 18.03 1 хв  18.04 3 г  21 хв 
Миколаєве 18.11 1 хв  18.12 3 г  29 хв 
Ганнівка 18.21 1 хв  18.22 3 г  39 хв 
Веселинове 18.32 1 хв  18.33 3 г  50 хв 
Мостове 18.43 1 хв  18.44 4 г  1 хв 
Мартинівська 18.50 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6414 Одеса-Головна — Мартинівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031