У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Одеса — Мартинівська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Мартинівська номер 6414 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.42 і прибуває на станцію Мартинівська о 18.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6414 Одеса - Мартинівська пролягає по таким станціям як Слобідська, Шевченка, Перемога, 1273 Км, 1263 Км, Сербка, Зарічанський, Березівка, Миколаєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.42
Одеса-Мала 14.47 2 хв  14.49 5 хв 
Одеса-Поїзна 14.52 1 хв  14.53 10 хв 
Одеса-Застава-2 14.57 1 хв  14.58 15 хв 
Слобідська 15.05 1 хв  15.06 23 хв 
Одеса-Пересип 15.12 1 хв  15.13 30 хв 
Депо 15.16 1 хв  15.17 34 хв 
Одеса-Сортувальна 15.21 1 хв  15.22 39 хв 
Шевченка 15.27 1 хв  15.28 45 хв 
Одеса-Східна 15.32 1 хв  15.33 50 хв 
Кулиндорове 15.38 1 хв  15.39 56 хв 
Степова 15.42 1 хв  15.43 1 г 
Перемога 15.46 1 хв  15.47 1 г  4 хв 
Учнівська 15.50 1 хв  15.51 1 г  8 хв 
Кремидівка 15.57 1 хв  15.58 1 г  15 хв 
Польове 16.02 1 хв  16.03 1 г  20 хв 
1273 Км 16.07 1 хв  16.08 1 г  25 хв 
Чорноморська 16.14 1 хв  16.15 1 г  32 хв 
1268 Км 16.19 1 хв  16.20 1 г  37 хв 
Павлинка 16.23 1 хв  16.24 1 г  41 хв 
1263 Км 16.27 1 хв  16.28 1 г  45 хв 
Буялик 16.33 1 хв  16.34 1 г  51 хв 
Кубанка 16.39 1 хв  16.40 1 г  57 хв 
1249 Км 16.44 1 хв  16.45 2 г  2 хв 
Сербка 16.51 1 хв  16.52 2 г  9 хв 
1242 Км 16.57 1 хв  16.58 2 г  15 хв 
Радіалка 17.01 1 хв  17.02 2 г  19 хв 
Маринове 17.05 1 хв  17.06 2 г  23 хв 
Зарічанський 17.12 1 хв  17.13 2 г  30 хв 
Раухівка-1 17.22 1 хв  17.23 2 г  40 хв 
Вікторівка 17.30 1 хв  17.31 2 г  48 хв 
1214 Км 17.36 1 хв  17.37 2 г  54 хв 
Березівка 17.43 1 хв  17.44 3 г  1 хв 
Калаглея 17.50 1 хв  17.51 3 г  8 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 17.54 1 хв  17.55 3 г  12 хв 
Колосівка 18.02 2 хв  18.04 3 г  20 хв 
Миколаєве 18.11 1 хв  18.12 3 г  29 хв 
Ганнівка 18.21 1 хв  18.22 3 г  39 хв 
Веселинове 18.32 1 хв  18.33 3 г  50 хв 
Мостове 18.43 1 хв  18.44 4 г  1 хв 
Мартинівська 18.50 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6414 Одеса-Головна — Мартинівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031