У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Технікум,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Технікум:

Актуальний розклад електричок по станції Технікум містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Технікум з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Мануїлівка, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 38 хв до пункту призначення Мануїлівка. Найближчі станції та зупинні пункти Олександрівка, Ім. Кашпарова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Технікум відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Мануїлівка, Луганськ - Дебальцеве, Родакове - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Технікум відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6484 Луганськ Мануїлівка 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6443 Родакове Луганськ 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6428 Луганськ Мануїлівка 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Технікум можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Технікум,Луганська обл.