У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Технікум,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Технікум:

Актуальний розклад електричок по станції Технікум містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Технікум з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 05 хв до пункту призначення Луганськ. Найближчі станції та зупинні пункти Олександрівка, Ім. Кашпарова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Технікум відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мануїлівка - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Технікум відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Мануїлівка Луганськ 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Технікум можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Технікум,Луганська обл.

Від станції Технікум,Луганська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Технікум,Луганська обл.