У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

61 Км,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 61 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 61 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 61 Км з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Мануїлівка, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 52 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Родакове, Мілова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 61 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Дебальцеве, Родакове - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 61 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6484 Луганськ Мануїлівка 09.21 1 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6443 Родакове Луганськ 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 61 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 61 Км,Луганська обл.