У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

РЕП
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції РЕП:

Актуальний розклад електричок по станції РЕП містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують РЕП з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Мануїлівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 28 хв до пункту призначення Мануїлівка. Найближчі станції та зупинні пункти Ім. Кашпарова, Луганськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції РЕП відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Мануїлівка, Родакове - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції РЕП відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Мануїлівка Луганськ 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6484 Луганськ Мануїлівка 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6443 Родакове Луганськ 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Мануїлівка 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції РЕП можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції РЕП