У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родакове - Луганськ(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Родакове - Луганськ(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Родакове - Луганськ(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Родакове вранці о 05 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 55 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Родакове о 17 г 52 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Родакове до пункту прибуття Луганськ(всі вокзали) становить 0 г 35 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 31 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 38 хв.
Деякі поїзди від станції Родакове до станції Луганськ(всі вокзали) курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Родакове - Луганськ(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Мілова, Технікум, Ім. Кашпарова.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Родакове - Луганськ(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Родакове - Луганськ(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Родакове -Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родакове — Луганськ(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Луганськ(всі вокзали) — Родакове

За маршрутом Родакове - Луганськ(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Родакове - Луганськ(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Родакове - Луганськ(всі вокзали)