У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мілова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мілова:

Актуальний розклад електричок по станції Мілова містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мілова з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Мануїлівка, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 50 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти 61 Км, Олександрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мілова відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мануїлівка - Луганськ, Дебальцеве - Луганськ, Луганськ - Мануїлівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мілова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 06.57 2 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6484 Луганськ Мануїлівка 09.20 2 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6485 Мануїлівка Луганськ 12.28 2 хв  12.30 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 17.48 2 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мілова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мілова