У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоберецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоберецька:

Актуальний розклад електричок по станції Новоберецька містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новоберецька з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Харків-Пас., Лихачове, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 55 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Безпалівка, Трійчате, Північ, Клименівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новоберецька відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дубове - Харків-Пас., Шурине - Лозова, Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоберецька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503 Шурине Лозова 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.20 1 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лихачове 09.26 1 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.15 1 хв  10.16 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.09 1 хв  14.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Лихачове Харків 14.20 1 хв  14.21 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 19.29 1 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.54 1 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новоберецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоберецька