У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шурине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине:

Актуальний розклад електричок по станції Шурине містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шурине з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Харків-Пас., Дубове, Лозова, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 34 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Бірки, Безпалівка, Широніне, Першотравневий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шурине відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дубове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 01.17 1 хв  01.18 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.51 1 хв  03.52 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 04.54 1 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.53 1 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Дубове 12.32 1 хв  12.33 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.59 1 хв  15.00 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.25 2 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 19.12 7 хв  19.19 Курсує щоденно - переглянути
6528 Дубове Харків 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.03 1 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 22.33 1 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шурине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шурине