У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шурине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине:

Актуальний розклад електричок по станції Шурине містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шурине з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лозова, Слов'янськ, Біляївка, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 21 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Широніне, Першотравневий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шурине відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Дубове - Харків-Пас., Біляївка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Шурине - Харків від 23.00 грн. (54.1 км)

  • Шурине - Лозова від 29.00 грн. (90.4 км)

  • Шурине - Лихачове від 20.00 грн. (31.8 км)

  • Шурине - Мерефа від 19.00 грн. (29.0 км)

  • Шурине - Близнюки від 33.50 грн. (110.9 км)

  • Шурине - Гаврилівка від 41.50 грн. (131.8 км)

  • Шурине - Високий від 20.00 грн. (39.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 04.58 1 хв  04.59 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бірки Лозова 05.14 2 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.40 1 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лозова Харків 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Біляївка 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 09.26 1 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 10.12 1 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 10.50 1 хв  10.51 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 13.50 1 хв  13.51 Курсує щоденно - переглянути
6522* Біляївка Харків 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 17.25 11 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.39 1 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.07 2 хв  20.09 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 22.11 10 хв  22.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шурине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шурине