У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шурине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине:

Актуальний розклад електричок по станції Шурине містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шурине з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Харків-Пас., Лихачове, Гаврилівка, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 54 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Широніне, Першотравневий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шурине відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лихачове, Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503 Шурине Лозова 04.38 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.40 1 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6414 Краснопавлівка Харків 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Лихачове 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 10.16 1 хв  10.17 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Гаврилівка 13.50 1 хв  13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853 Харків Лозова 13.50 1 хв  13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522* Лихачове Харків 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 17.10 1 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути
6524* Гаврилівка Харків 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.33 2 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 19.47 1 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856* Гаврилівка Харків 19.47 1 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.53 1 хв  21.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шурине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шурине