У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601 Помічна — Подільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Помічна - Подільськ номер 6601 відправляється зі станції Помічна о 14.03 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 18.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шайтарове, Орлик, Кінецьпіль, 108 Км, Сирове, Пост 74 Км, Заплази, Жеребкове, Пост 37 Км, Балта, Миколаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 14.03
Бешкетове 14.14 2 хв  14.16 11 хв 
Глиняна 14.25 2 хв  14.27 22 хв 
Шайтарове 14.34 2 хв  14.36 31 хв 
Бандурка 14.43 2 хв  14.45 40 хв 
Підміська 14.56 2 хв  14.58 53 хв 
Орлик 15.04 2 хв  15.06 1 г  1 хв 
Первомайськ-на-Бузі 15.16 2 хв  15.18 1 г  13 хв 
135 Км 15.22 1 хв  15.23 1 г  19 хв 
Кінецьпіль 15.29 2 хв  15.31 1 г  26 хв 
Кам'яний Міст 15.40 2 хв  15.42 1 г  37 хв 
Кирилівка 15.50 1 хв  15.51 1 г  47 хв 
108 Км 15.54 1 хв  15.55 1 г  51 хв 
Врадіївка 15.59 2 хв  16.01 1 г  56 хв 
97 Км 16.09 1 хв  16.10 2 г  6 хв 
Сирове 16.20 1 хв  16.21 2 г  17 хв 
85 Км 16.27 1 хв  16.28 2 г  24 хв 
Любашівка 16.38 3 хв  16.41 2 г  35 хв 
Пост 74 Км 16.44 2 хв  16.46 2 г  41 хв 
73 Км 16.49 1 хв  16.50 2 г  46 хв 
Пост 70 Км 16.55 2 хв  16.57 2 г  52 хв 
Заплази 17.03 2 хв  17.05 3 г 
59 Км 17.15 1 хв  17.16 3 г  12 хв 
51 Км 17.26 1 хв  17.27 3 г  23 хв 
Жеребкове 17.35 2 хв  17.37 3 г  32 хв 
Пост 41 км 17.39 1 хв  17.40 3 г  36 хв 
39 Км 17.43 1 хв  17.44 3 г  40 хв 
Пост 37 Км 17.47 1 хв  17.48 3 г  44 хв 
Перельоти 17.53 1 хв  17.54 3 г  50 хв 
Пост 26 Км 18.00 1 хв  18.01 3 г  57 хв 
Балта 18.06 8 хв  18.14 4 г  3 хв 
Обхідна 18.24 1 хв  18.25 4 г  21 хв 
Побережжя 18.33 2 хв  18.35 4 г  30 хв 
Миколаївка 18.38 1 хв  18.39 4 г  35 хв 
Подільськ-Північний 18.42 1 хв  18.43 4 г  39 хв 
Подільськ-Жм. 18.48 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6601 Помічна — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31