У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601 Помічна — Подільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Помічна - Подільськ номер 6601 відправляється зі станції Помічна о 13.58 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 18.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6601 Помічна - Подільськ пролягає по таким станціям як Глиняна, 160 Км, Первомайськ-на-Бузі, Кам'яний Міст, Врадіївка, 85 Км, 73 Км, 59 Км, Пост 41 км, Перельоти, Обхідна, Подільськ-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Помічна – Подільськ-Жм. складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 203.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 13.58
198 Км 14.02 1 хв  14.03 4 хв 
Бешкетове 14.10 2 хв  14.12 12 хв 
Глиняна 14.22 2 хв  14.24 24 хв 
Шайтарове 14.32 2 хв  14.34 34 хв 
Бандурка 14.42 2 хв  14.44 44 хв 
160 Км 14.48 1 хв  14.49 50 хв 
Підміська 14.57 2 хв  14.59 59 хв 
Орлик 15.05 2 хв  15.07 1 г  7 хв 
Первомайськ-на-Бузі 15.17 6 хв  15.23 1 г  19 хв 
135 Км 15.27 1 хв  15.28 1 г  29 хв 
Кінецьпіль 15.34 2 хв  15.36 1 г  36 хв 
Кам'яний Міст 15.45 2 хв  15.47 1 г  47 хв 
Кирилівка 15.55 1 хв  15.56 1 г  57 хв 
108 Км 15.59 1 хв  16.00 2 г  1 хв 
Врадіївка 16.04 2 хв  16.06 2 г  6 хв 
97 Км 16.14 1 хв  16.15 2 г  16 хв 
Сирове 16.25 1 хв  16.26 2 г  27 хв 
85 Км 16.32 1 хв  16.33 2 г  34 хв 
Любашівка 16.43 2 хв  16.45 2 г  45 хв 
Пост 74 Км 16.48 2 хв  16.50 2 г  50 хв 
73 Км 16.53 1 хв  16.54 2 г  55 хв 
Пост 70 Км 16.59 2 хв  17.01 3 г  1 хв 
Заплази 17.07 2 хв  17.09 3 г  9 хв 
59 Км 17.19 1 хв  17.20 3 г  21 хв 
51 Км 17.30 1 хв  17.31 3 г  32 хв 
Жеребкове 17.39 2 хв  17.41 3 г  41 хв 
Пост 41 км 17.43 1 хв  17.44 3 г  45 хв 
39 Км 17.47 1 хв  17.48 3 г  49 хв 
Пост 37 Км 17.51 1 хв  17.52 3 г  53 хв 
Перельоти 17.57 1 хв  17.58 3 г  59 хв 
Пост 26 Км 18.04 1 хв  18.05 4 г  6 хв 
Балта 18.10 2 хв  18.12 4 г  12 хв 
Обхідна 18.23 1 хв  18.24 4 г  25 хв 
Побережжя 18.33 2 хв  18.35 4 г  35 хв 
Миколаївка 18.38 1 хв  18.39 4 г  40 хв 
Подільськ-Північний 18.43 1 хв  18.44 4 г  45 хв 
Подільськ-Жм. 18.49 4 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6601 Помічна — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930