У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601 Помічна — Подільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Помічна - Подільськ номер 6601 відправляється зі станції Помічна о 14.03 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 18.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6601 Помічна - Подільськ пролягає по таким станціям як Глиняна, Підміська, 135 Км, Кирилівка, 97 Км, Любашівка, Пост 70 Км, 51 Км, 39 Км, Пост 26 Км, Побережжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 14.03
198 Км 14.05 1 хв  14.06 2 хв 
Бешкетове 14.14 2 хв  14.16 11 хв 
Глиняна 14.25 2 хв  14.27 22 хв 
Шайтарове 14.34 2 хв  14.36 31 хв 
Бандурка 14.43 2 хв  14.45 40 хв 
Підміська 14.56 2 хв  14.58 53 хв 
Орлик 15.04 2 хв  15.06 1 г  1 хв 
Первомайськ-на-Бузі 15.16 2 хв  15.18 1 г  13 хв 
135 Км 15.22 1 хв  15.23 1 г  19 хв 
Кінецьпіль 15.29 2 хв  15.31 1 г  26 хв 
Кам'яний Міст 15.40 2 хв  15.42 1 г  37 хв 
Кирилівка 15.50 1 хв  15.51 1 г  47 хв 
108 Км 15.54 1 хв  15.55 1 г  51 хв 
Врадіївка 15.59 2 хв  16.01 1 г  56 хв 
97 Км 16.09 1 хв  16.10 2 г  6 хв 
Сирове 16.20 1 хв  16.21 2 г  17 хв 
85 Км 16.27 1 хв  16.28 2 г  24 хв 
Любашівка 16.38 3 хв  16.41 2 г  35 хв 
Пост 74 Км 16.44 2 хв  16.46 2 г  41 хв 
73 Км 16.49 1 хв  16.50 2 г  46 хв 
Пост 70 Км 16.55 2 хв  16.57 2 г  52 хв 
Заплази 17.03 2 хв  17.05 3 г 
59 Км 17.15 1 хв  17.16 3 г  12 хв 
51 Км 17.26 1 хв  17.27 3 г  23 хв 
Жеребкове 17.35 2 хв  17.37 3 г  32 хв 
Пост 41 км 17.39 1 хв  17.40 3 г  36 хв 
39 Км 17.43 1 хв  17.44 3 г  40 хв 
Пост 37 Км 17.47 1 хв  17.48 3 г  44 хв 
Перельоти 17.53 1 хв  17.54 3 г  50 хв 
Пост 26 Км 18.00 1 хв  18.01 3 г  57 хв 
Балта 18.06 2 хв  18.08 4 г  3 хв 
Обхідна 18.18 1 хв  18.19 4 г  15 хв 
Побережжя 18.27 2 хв  18.29 4 г  24 хв 
Миколаївка 18.32 1 хв  18.33 4 г  29 хв 
Подільськ-Північний 18.36 1 хв  18.37 4 г  33 хв 
Подільськ-Жм. 18.42 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6601 Помічна — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930