У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601 Помічна — Подільськ-Жм. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм. відправляється зі станції Помічна о 13.54 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 18.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шайтарове, Орлик, Кінецьпіль, 108 Км, Сирове, Любашівка, Пост 70 Км, 51 Км, 39 Км, Пост 26 Км, Побережжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 13.54
Бешкетове 14.05 2 хв  14.07 11 хв 
Глиняна 14.16 2 хв  14.18 22 хв 
Шайтарове 14.25 2 хв  14.27 31 хв 
Бандурка 14.34 2 хв  14.36 40 хв 
Підміська 14.47 2 хв  14.49 53 хв 
Орлик 14.55 2 хв  14.57 1 г  1 хв 
Первомайськ-на-Бузі 15.07 2 хв  15.09 1 г  13 хв 
135 Км 15.13 1 хв  15.14 1 г  19 хв 
Кінецьпіль 15.20 2 хв  15.22 1 г  26 хв 
Кам'яний Міст 15.31 2 хв  15.33 1 г  37 хв 
Кирилівка 15.41 1 хв  15.42 1 г  47 хв 
108 Км 15.45 1 хв  15.46 1 г  51 хв 
Врадіївка 15.50 2 хв  15.52 1 г  56 хв 
97 Км 16.00 1 хв  16.01 2 г  6 хв 
Сирове 16.05 2 хв  16.07 2 г  11 хв 
Пост 92 Км 16.11 1 хв  16.12 2 г  17 хв 
85 Км 16.18 1 хв  16.19 2 г  24 хв 
Любашівка 16.29 3 хв  16.32 2 г  35 хв 
Пост 74 Км 16.35 2 хв  16.37 2 г  41 хв 
73 Км 16.40 1 хв  16.41 2 г  46 хв 
Пост 70 Км 16.46 2 хв  16.48 2 г  52 хв 
Заплази 16.54 2 хв  16.56 3 г 
59 Км 17.06 1 хв  17.07 3 г  12 хв 
51 Км 17.17 1 хв  17.18 3 г  23 хв 
Жеребкове 17.26 2 хв  17.28 3 г  32 хв 
Пост 41 км 17.30 1 хв  17.31 3 г  36 хв 
39 Км 17.34 1 хв  17.35 3 г  40 хв 
Пост 37 Км 17.38 1 хв  17.39 3 г  44 хв 
Перельоти 17.44 1 хв  17.45 3 г  50 хв 
Пост 26 Км 17.51 1 хв  17.52 3 г  57 хв 
Балта 17.57 1 хв  17.58 4 г  3 хв 
Обхідна 18.08 1 хв  18.09 4 г  14 хв 
Побережжя 18.17 1 хв  18.18 4 г  23 хв 
Миколаївка 18.21 1 хв  18.22 4 г  27 хв 
Подільськ-Північний 18.25 1 хв  18.26 4 г  31 хв 
Подільськ-Жм. 18.31 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6601 Помічна — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728