У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6931 Іловайськ — Мушкетове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Мушкетове номер 6931 відправляється зі станції Іловайськ о 05.22 і прибуває на станцію Мушкетове о 06.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6931 Іловайськ - Мушкетове пролягає по таким станціям як ПМС, 53 Км, 49 Км, Моспине, 44 Км, 41 Км, 39 Км, Менчугове, 36 Км, Ларине, Широкий, Чумакове, Заперевальний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.22
ПМС 05.26 1 хв  05.27 4 хв 
53 Км 05.32 1 хв  05.33 10 хв 
49 Км 05.40 1 хв  05.41 18 хв 
Моспине 05.48 1 хв  05.49 26 хв 
44 Км 05.53 1 хв  05.54 31 хв 
41 Км 05.58 1 хв  05.59 36 хв 
39 Км 06.01 1 хв  06.02 39 хв 
Менчугове 06.11 1 хв  06.12 49 хв 
36 Км 06.15 1 хв  06.16 53 хв 
Ларине 06.22 1 хв  06.23 1 г 
Широкий 06.25 1 хв  06.26 1 г  3 хв 
Чумакове 06.41 1 хв  06.42 1 г  19 хв 
Заперевальний 06.44 1 хв  06.45 1 г  22 хв 
Мушкетове 06.53 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6931 Іловайськ — Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031