У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6931 Іловайськ — Мушкетове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Мушкетове номер 6931 відправляється зі станції Іловайськ о 05.22 і прибуває на станцію Мушкетове о 06.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6931 Іловайськ - Мушкетове пролягає по таким станціям як ПМС, 53 Км, 49 Км, Моспине, 44 Км, 41 Км, 39 Км, Менчугове, 36 Км, Ларине, Широкий, Чумакове, Заперевальний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.22
ПМС 05.26 1 хв  05.27 4 хв 
53 Км 05.32 1 хв  05.33 10 хв 
49 Км 05.40 1 хв  05.41 18 хв 
Моспине 05.48 1 хв  05.49 26 хв 
44 Км 05.55 1 хв  05.56 33 хв 
41 Км 06.02 1 хв  06.03 40 хв 
39 Км 06.06 1 хв  06.07 44 хв 
Менчугове 06.11 1 хв  06.12 49 хв 
36 Км 06.17 1 хв  06.18 55 хв 
Ларине 06.22 1 хв  06.23 1 г 
Широкий 06.28 1 хв  06.29 1 г  6 хв 
Чумакове 06.41 1 хв  06.42 1 г  19 хв 
Заперевальний 06.44 1 хв  06.45 1 г  22 хв 
Мушкетове 06.53 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6931 Іловайськ — Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031