У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6931 Іловайськ — Мушкетове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Мушкетове номер 6931 відправляється зі станції Іловайськ о 05.22 і прибуває на станцію Мушкетове о 06.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6931 Іловайськ - Мушкетове пролягає по таким станціям як ПМС, 53 Км, 49 Км, Моспине, 44 Км, 41 Км, 39 Км, Менчугове, 36 Км, Ларине, Широкий, Чумакове, Заперевальний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.22
ПМС 05.26 1 хв  05.27 4 хв 
53 Км 05.32 1 хв  05.33 10 хв 
49 Км 05.40 1 хв  05.41 18 хв 
Моспине 05.48 1 хв  05.49 26 хв 
44 Км 05.53 1 хв  05.54 31 хв 
41 Км 05.58 1 хв  05.59 36 хв 
39 Км 06.01 1 хв  06.02 39 хв 
Менчугове 06.11 1 хв  06.12 49 хв 
36 Км 06.15 1 хв  06.16 53 хв 
Ларине 06.22 1 хв  06.23 1 г 
Широкий 06.25 1 хв  06.26 1 г  3 хв 
Чумакове 06.41 1 хв  06.42 1 г  19 хв 
Заперевальний 06.44 1 хв  06.45 1 г  22 хв 
Мушкетове 06.53 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6931 Іловайськ — Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930