У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932 Мушкетове — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мушкетове - Іловайськ номер 6932 відправляється зі станції Мушкетове о 07.19 і прибуває на станцію Іловайськ о 08.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6932 Мушкетове - Іловайськ пролягає по таким станціям як Заперевальний, Чумакове, Широкий, Ларине, 36 Км, Менчугове, 39 Км, 41 Км, 44 Км, Моспине, 49 Км, 53 Км, ПМС.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мушкетове 07.19
Заперевальний 07.22 1 хв  07.23 3 хв 
Чумакове 07.29 1 хв  07.30 10 хв 
Широкий 07.38 1 хв  07.39 19 хв 
Ларине 07.48 1 хв  07.49 29 хв 
36 Км 07.54 1 хв  07.55 35 хв 
Менчугове 08.01 1 хв  08.02 42 хв 
39 Км 08.04 1 хв  08.05 45 хв 
41 Км 08.07 1 хв  08.08 48 хв 
44 Км 08.13 1 хв  08.14 54 хв 
Моспине 08.24 1 хв  08.25 1 г  5 хв 
49 Км 08.28 1 хв  08.29 1 г  9 хв 
53 Км 08.34 1 хв  08.35 1 г  15 хв 
ПМС 08.43 1 хв  08.44 1 г  24 хв 
Іловайськ 08.55 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6932 Мушкетове — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031