У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7030 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 7030 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.53 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7030 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Півні, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 06 липня по 16 серпня 2022 року, на період дії вікна вносяться зміни в розклад руху приміського поїзда: № 7030 Фастів– Київ-Пасажирський (Прим.) Фастів 05.54 Півні 06.09-06.09,5 Мотовилівка 06.15 Васильків-1 06.23-06.24 Глеваха 06.29,5-06.31 Боярка 06.38-06.39 Вишневе 06.47-06.48 Київ-Волинський 06.54-06.55 Караваєві Дачі 06.59-07.00 Київ-Пасажирський (Прим.) 07.06.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.53
Півні 06.06 1 хв  06.07 13 хв 
Васильків-1 06.21 1 хв  06.22 28 хв 
Глеваха 06.28 2 хв  06.30 35 хв 
Боярка 06.36 1 хв  06.37 43 хв 
Тарасівка 06.39 1 хв  06.40 46 хв 
Вишневе 06.46 1 хв  06.47 53 хв 
Київ-Волинський 06.53 1 хв  06.54 1 г 
Караваєві Дачі 06.59 1 хв  07.00 1 г  6 хв 
Київ-Пас. 07.06 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 7030 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930