У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7030 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 7030 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.48 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7030 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Півні, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.48
Півні 06.03 1 хв  06.04 15 хв 
Васильків-1 06.17 1 хв  06.18 29 хв 
Глеваха 06.24 2 хв  06.26 36 хв 
Боярка 06.36 1 хв  06.37 48 хв 
Тарасівка 06.40 1 хв  06.41 52 хв 
Вишневе 06.47 1 хв  06.48 59 хв 
Київ-Волинський 06.54 1 хв  06.55 1 г  6 хв 
Караваєві Дачі 06.59 1 хв  07.00 1 г  11 хв 
Київ-Пас. 07.06 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 7030 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031