У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

895 Конотоп — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Конотоп - Фастів номер 895 відправляється зі станції Конотоп о 04.23 і прибуває на станцію Фастів-1 о 09.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 895 Конотоп - Фастів пролягає по таким станціям як Хутір Халимонове, 669 Км, Велика Загорівка, Крути, Носівка, Бровари, Протасів Яр, Київ-Волинський, Васильків-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 04.23
Кукілка 04.30 1 хв  04.31 7 хв 
Халимонове 04.39 1 хв  04.40 16 хв 
Хутір Халимонове 04.46 1 хв  04.47 23 хв 
Бахмач-Пас. 04.54 2 хв  04.56 31 хв 
Бахмач-Київський 05.01 1 хв  05.02 38 хв 
669 Км 05.08 1 хв  05.09 45 хв 
Старий Луг 05.13 1 хв  05.14 50 хв 
Черемушки 05.20 1 хв  05.21 57 хв 
Велика Загорівка 05.26 1 хв  05.27 1 г  3 хв 
Плиски 05.35 1 хв  05.36 1 г  12 хв 
Хороше Озеро 05.46 1 хв  05.47 1 г  23 хв 
Крути 05.56 1 хв  05.57 1 г  33 хв 
Приостерний 06.06 1 хв  06.07 1 г  43 хв 
Ніжин 06.19 3 хв  06.22 1 г  56 хв 
Носівка 06.40 1 хв  06.41 2 г  17 хв 
Бобровиця 06.59 1 хв  07.00 2 г  36 хв 
Бобрик 07.22 1 хв  07.23 2 г  59 хв 
Бровари 07.39 1 хв  07.40 3 г  16 хв 
Дарниця 07.57 3 хв  08.00 3 г  34 хв 
Видубичі 08.10 2 хв  08.12 3 г  47 хв 
Протасів Яр 08.18 1 хв  08.19 3 г  55 хв 
Київ-Пас. 08.23 3 хв  08.26 4 г 
Караваєві Дачі 08.31 1 хв  08.32 4 г  8 хв 
Київ-Волинський 08.37 7 хв  08.44 4 г  14 хв 
Вишневе 08.51 1 хв  08.52 4 г  28 хв 
Боярка 09.01 1 хв  09.02 4 г  38 хв 
Васильків-1 09.16 1 хв  09.17 4 г  53 хв 
Мотовилівка 09.25 1 хв  09.26 5 г  2 хв 
Фастів-1 09.45 5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 895 Конотоп — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31