У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

746 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 746 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 746 Км містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 746 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Бахмач-Пас., Ніжин, Прилуки, Варварівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 06 хв до пункту призначення Варварівський. Найближчі станції та зупинні пункти Прилуки, 750 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 746 Км відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Варварівський, Бахмач-Пас. - Гребінка, Ніжин - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 746 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Варварівський Гребінка 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 09.40 1 хв  09.41 Курсує щоденно - переглянути
6524-6523 Ніжин Гребінка 11.48 1 хв  11.49 Курсує щоденно - переглянути
6526-6525 Гребінка Ніжин 15.25 1 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути
6244 Гребінка Прилуки 17.47 1 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6247 Прилуки Гребінка 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
6528-6527 Ніжин Гребінка 21.39 1 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути
6246 Гребінка Варварівський 22.05 1 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 746 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 746 Км