У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

773 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 773 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 773 Км містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 773 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Гребінка, Бахмач-Пас., Прилуки, Варварівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 23 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Сосинівка, Грабарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 773 Км відправляються або прибувають ввечері - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Варварівський, Ніжин - Гребінка, Прилуки - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 773 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6522-6521 Гребінка Ніжин 02.33 1 хв  02.34 Курсує щоденно - переглянути
6241 Варварівський Гребінка 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6524-6523 Ніжин Гребінка 12.24 1 хв  12.25 Курсує щоденно - переглянути
6526-6525 Гребінка Ніжин 14.48 1 хв  14.49 Курсує щоденно - переглянути
6244 Гребінка Прилуки 17.10 1 хв  17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6247 Прилуки Гребінка 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6246 Гребінка Варварівський 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути
6528-6527 Ніжин Гребінка 22.22 1 хв  22.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 773 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 773 Км