У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 829 Км містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 829 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Харків-Пас., Лихачове, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 58 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Бірки, Першотравневий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 829 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бірки - Лозова, Лихачове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гаврилівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 829 Км - Харків від 21.00 грн. (50.1 км)

  • 829 Км - Лозова від 31.00 грн. (96.6 км)

  • 829 Км - Лихачове від 20.00 грн. (38.0 км)

  • 829 Км - Близнюки від 35.50 грн. (117.1 км)

  • 829 Км - Мерефа від 19.00 грн. (25.0 км)

  • 829 Км - Покотилівка від 20.00 грн. (39.7 км)

  • 829 Км - Карачівка від 20.00 грн. (40.8 км)

  • 829 Км - Краснопавлівка від 25.00 грн. (67.2 км)

  • 829 Км - Гаврилівка від 41.50 грн. (138.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503 Бірки Лозова 05.04 1 хв  05.05 Курсує щоденно - переглянути
6506* Лихачове Харків 05.07 1 хв  05.08 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лихачове 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 09.36 1 хв  09.37 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 13.41 1 хв  13.42 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лихачове Харків 16.15 1 хв  16.16 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.57 1 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 829 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 829 Км