У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Аксютівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка:

Актуальний розклад електричок по станції Аксютівка містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Аксютівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Занки, Балаклія, Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Дружний, Звидки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Аксютівка відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Савинці - Харків-Левада, Балаклія - Харків-Пас., Харків-Пас. - Балаклія. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Балаклія Харків 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6421 Харків Занки 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Балаклія 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6422 Занки Харків 11.30 1 хв  11.31 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Ізюм 13.01 1 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6430 Балаклія Харків 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Балаклія 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Аксютівка