У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Аксютівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка:

Актуальний розклад електричок по станції Аксютівка містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Аксютівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Ізюм, Харків-Левада, Гракове, Савинці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 44 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Дружний, Звидки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Аксютівка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Букине - Харків-Левада, Савинці - Харків-Пас., Харків-Пас. - Савинці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Аксютівка - Харків від 21.00 грн. (43.2 км)

  • Аксютівка - Ізюм від 35.50 грн. (112.8 км)

  • Аксютівка - Зміїв від 15.00 грн. (7.0 км)

  • Аксютівка - Балаклія від 23.00 грн. (52.3 км)

  • Аксютівка - Слобожанська від 19.00 грн. (24.0 км)

  • Аксютівка - Основа від 20.00 грн. (38.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Савинці Харків 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 11.54 1 хв  11.55 Курсує щоденно - переглянути
6606 Гракове Харків 12.30 1 хв  12.31 Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 12.48 1 хв  12.49 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Ізюм 15.00 1 хв  15.01 Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 17.22 1 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Ізюм 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 21.43 1 хв  21.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Аксютівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Аксютівка