У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів:

Актуальний розклад електричок по станції Бердичів містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бердичів з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 54 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Іванківці, Райки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бердичів відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Вінниця, Козятин-1 - Шепетівка, Бердичів - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.05 2 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.01 2 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6251 Козятин Бердичів 07.45 Курсує щоденно - переглянути
6250 Бердичів Козятин 08.00 Курсує щоденно - переглянути
887-888 Коростень Вінниця 10.40 2 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6252 Шепетівка Козятин 10.54 2 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.13 2 хв  11.15 Курсує щоденно - переглянути
889-890 Вінниця Коростень 15.18 2 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 15.55 2 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 16.48 2 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Бердичів 18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6256 Бердичів Козятин 18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6257 Козятин Бердичів 19.45 Курсує щоденно - переглянути
6258 Бердичів Козятин 20.00 Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.32 2 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути
6260 Шепетівка Козятин 22.53 1 хв  22.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бердичів