У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів:

Актуальний розклад електричок по станції Бердичів містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бердичів з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Козятин-1, Вінниця, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 54 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Іванківці, Райки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бердичів відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Бердичів, Вінниця - Коростень, Козятин-1 - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бердичів