У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Більче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більче:

Актуальний розклад електричок по станції Більче містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Більче з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятничани, Пісочна, Стрий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Більче відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Трускавець, Лавочне - Львів, Чоп - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більче відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.24 1 хв  10.25 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 12.43 1 хв  12.44 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6015* Львів Трускавець 21.34 1 хв  21.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Більче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Більче