У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Більче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більче:

Актуальний розклад електричок по станції Більче містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Більче з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Трускавець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятничани, Пісочна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Більче відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Трускавець - Львів, Чоп - Львів, Львів - Чоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більче відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.24 1 хв  10.25 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.29 1 хв  19.30 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.50 1 хв  21.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Більче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Більче