У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білопілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білопілля:

Актуальний розклад електричок по станції Білопілля містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білопілля з такими станціями і населеними пунктами як Смородине, Ворожба-Пас., Суми, Харків-Пас., Кириківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ворожба-Пас., Торохтяний, Вири. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білопілля відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Смородине, Смородине - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білопілля відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Білопілля - Київ від 197.75 грн.

  • Білопілля - Харків від 165.01 грн. (221.9 км)

  • Білопілля - Львів від 330.62 грн.

  • Білопілля - Суми(всі вокзали) від 100.63 грн. (47.7 км)

  • Білопілля - Івано-Франківськ від 278.68 грн.

  • Білопілля - Ужгород(всі вокзали) від 660.84 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6012 Ворожба Смородине 06.16 2 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6009 Смородине Ворожба 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6014 Ворожба Суми 11.04 2 хв  11.06 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 12.58 1 хв  12.59 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 13.40 1 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
6013 Суми Ворожба 15.32 1 хв  15.33 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 16.19 1 хв  16.20 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 19.03 2 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 22.11 1 хв  22.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білопілля