У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7010 Ворожба — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ворожба - Харків номер 7010 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 13.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 17.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7010 Ворожба - Харків пролягає по таким станціям як Вири, Сироватка, Смородине, Козацьке, Яблучне, Губарівка, Гавриші, Ріпки, Газове, Майський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 13.05
Білопілля 13.13 1 хв  13.14 8 хв 
Вири 13.30 1 хв  13.31 25 хв 
Суми 14.00 5 хв  14.05 55 хв 
Сироватка 14.23 1 хв  14.24 1 г  18 хв 
Боромля 14.41 1 хв  14.42 1 г  36 хв 
Смородине 15.02 3 хв  15.05 1 г  57 хв 
Бакирівка 15.16 1 хв  15.17 2 г  11 хв 
Козацьке 15.23 1 хв  15.24 2 г  18 хв 
Кириківка 15.28 1 хв  15.29 2 г  23 хв 
Яблучне 15.38 1 хв  15.39 2 г  33 хв 
Куп'єваха 15.49 1 хв  15.50 2 г  44 хв 
Губарівка 15.59 1 хв  16.00 2 г  54 хв 
Богодухів 16.09 1 хв  16.10 3 г  4 хв 
Гавриші 16.20 1 хв  16.21 3 г  15 хв 
Максимівка 16.29 1 хв  16.30 3 г  24 хв 
Ріпки 16.35 1 хв  16.36 3 г  30 хв 
Буклевське 16.40 1 хв  16.41 3 г  35 хв 
Газове 16.46 1 хв  16.47 3 г  41 хв 
Мерчик 16.51 1 хв  16.52 3 г  46 хв 
Майський 17.02 1 хв  17.03 3 г  57 хв 
Люботин 17.09 2 хв  17.11 4 г  4 хв 
Харків-Пас. 17.38 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 7010 Ворожба-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930