У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7010 Ворожба — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ворожба - Харків номер 7010 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 13.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7010 Ворожба - Харків пролягає по таким станціям як Вири, Суми, Боромля, 102 Км, Олексине, Бакирівка, Кириківка, Куп'єваха, Богодухів, Максимівка, Буклевське, Мерчик, Люботин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ворожба-Пас. – Харків-Пас. складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 226.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 13.32
Білопілля 13.40 1 хв  13.41 8 хв 
Вири 13.58 1 хв  13.59 26 хв 
Амбари 14.07 1 хв  14.08 35 хв 
Суми 14.34 7 хв  14.41 1 г  2 хв 
Сироватка 14.55 1 хв  14.56 1 г  23 хв 
Боромля 15.14 1 хв  15.15 1 г  42 хв 
98 Км 15.22 1 хв  15.23 1 г  50 хв 
102 Км 15.28 1 хв  15.29 1 г  56 хв 
Скрягівка 15.33 1 хв  15.34 2 г  1 хв 
Олексине 15.37 1 хв  15.38 2 г  5 хв 
Смородине 15.43 2 хв  15.45 2 г  11 хв 
Бакирівка 15.56 1 хв  15.57 2 г  24 хв 
Козацьке 16.04 1 хв  16.05 2 г  32 хв 
Кириківка 16.09 1 хв  16.10 2 г  37 хв 
Яблучне 16.19 1 хв  16.20 2 г  47 хв 
Куп'єваха 16.29 1 хв  16.30 2 г  57 хв 
Губарівка 16.38 1 хв  16.39 3 г  6 хв 
Богодухів 16.51 1 хв  16.52 3 г  19 хв 
Гавриші 17.06 1 хв  17.07 3 г  34 хв 
Максимівка 17.17 1 хв  17.18 3 г  45 хв 
Ріпки 17.28 1 хв  17.29 3 г  56 хв 
Буклевське 17.35 1 хв  17.36 4 г  3 хв 
Газове 17.42 1 хв  17.43 4 г  10 хв 
Мерчик 17.46 1 хв  17.47 4 г  14 хв 
Майський 18.01 1 хв  18.02 4 г  29 хв 
Люботин 18.12 2 хв  18.14 4 г  40 хв 
Харків-Пас. 18.44 5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 7010 Ворожба-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930