У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7010 Ворожба — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ворожба - Харків номер 7010 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 13.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7010 Ворожба - Харків пролягає по таким станціям як Вири, Сироватка, Скрягівка, Бакирівка, Кириківка, Куп'єваха, Богодухів, Максимівка, Буклевське, Мерчик, Люботин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 13.05
Білопілля 13.13 1 хв  13.14 8 хв 
Вири 13.31 1 хв  13.32 26 хв 
Суми 14.03 5 хв  14.08 58 хв 
Сироватка 14.25 1 хв  14.26 1 г  20 хв 
Боромля 14.45 1 хв  14.46 1 г  40 хв 
Скрягівка 14.59 1 хв  15.00 1 г  54 хв 
Смородине 15.07 2 хв  15.09 2 г  2 хв 
Бакирівка 15.22 1 хв  15.23 2 г  17 хв 
Козацьке 15.30 1 хв  15.31 2 г  25 хв 
Кириківка 15.36 1 хв  15.37 2 г  31 хв 
Яблучне 15.47 1 хв  15.48 2 г  42 хв 
Куп'єваха 15.58 1 хв  15.59 2 г  53 хв 
Губарівка 16.10 1 хв  16.11 3 г  5 хв 
Богодухів 16.23 1 хв  16.24 3 г  18 хв 
Гавриші 16.38 1 хв  16.39 3 г  33 хв 
Максимівка 16.50 1 хв  16.51 3 г  45 хв 
Ріпки 17.00 1 хв  17.01 3 г  55 хв 
Буклевське 17.06 1 хв  17.07 4 г  1 хв 
Газове 17.13 1 хв  17.14 4 г  8 хв 
Мерчик 17.18 1 хв  17.19 4 г  13 хв 
Майський 17.31 1 хв  17.32 4 г  26 хв 
Люботин 17.42 2 хв  17.44 4 г  37 хв 
Харків-Пас. 18.13 5 г  8 хв 

У розкладі поїзда 7010 Ворожба-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031