У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7010 Ворожба — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ворожба - Харків номер 7010 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 13.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 17.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7010 Ворожба - Харків пролягає по таким станціям як Вири, Сироватка, Смородине, Козацьке, Яблучне, Губарівка, Гавриші, Ріпки, Газове, Майський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 13.05
Білопілля 13.13 1 хв  13.14 8 хв 
Вири 13.30 1 хв  13.31 25 хв 
Суми 14.00 3 хв  14.03 55 хв 
Сироватка 14.21 1 хв  14.22 1 г  16 хв 
Боромля 14.39 1 хв  14.40 1 г  34 хв 
Смородине 15.00 2 хв  15.02 1 г  55 хв 
Бакирівка 15.13 1 хв  15.14 2 г  8 хв 
Козацьке 15.20 1 хв  15.21 2 г  15 хв 
Кириківка 15.25 1 хв  15.26 2 г  20 хв 
Яблучне 15.35 1 хв  15.36 2 г  30 хв 
Куп'єваха 15.46 1 хв  15.47 2 г  41 хв 
Губарівка 15.56 1 хв  15.57 2 г  51 хв 
Богодухів 16.06 1 хв  16.07 3 г  1 хв 
Гавриші 16.17 1 хв  16.18 3 г  12 хв 
Максимівка 16.26 1 хв  16.27 3 г  21 хв 
Ріпки 16.32 1 хв  16.33 3 г  27 хв 
Буклевське 16.37 1 хв  16.38 3 г  32 хв 
Газове 16.43 1 хв  16.44 3 г  38 хв 
Мерчик 16.48 1 хв  16.49 3 г  43 хв 
Майський 16.59 1 хв  17.00 3 г  54 хв 
Люботин 17.06 2 хв  17.08 4 г  1 хв 
Харків-Пас. 17.35 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 7010 Ворожба-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930