У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 Ворожба — Кириківка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ворожба - Кириківка номер 6010 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 15.05 і прибуває на станцію Кириківка о 20.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6010 Ворожба - Кириківка пролягає по таким станціям як 15 Км, 24 Км, Головашівка, 52 Км, Суми-Товарна, 67 Км, Ім. Василя Несвіта, 98 Км, Олексине, Бакирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 15.05
Білопілля 15.14 1 хв  15.15 9 хв 
Торохтяний 15.25 1 хв  15.26 20 хв 
15 Км 15.32 1 хв  15.33 27 хв 
Улянівка 15.38 1 хв  15.39 33 хв 
Вири 15.46 1 хв  15.47 41 хв 
24 Км 15.54 1 хв  15.55 49 хв 
Амбари 16.01 1 хв  16.02 56 хв 
Лікарське 16.09 1 хв  16.10 1 г  4 хв 
Головашівка 16.17 1 хв  16.18 1 г  12 хв 
40 Км 16.24 1 хв  16.25 1 г  19 хв 
Торопилівка 16.32 1 хв  16.33 1 г  27 хв 
52 Км 16.43 1 хв  16.44 1 г  38 хв 
Суми 16.50 50 хв  17.40 1 г  45 хв 
59 Км 17.47 1 хв  17.48 2 г  42 хв 
Суми-Товарна 17.52 1 хв  17.53 2 г  47 хв 
Олдиш 17.58 1 хв  17.59 2 г  53 хв 
Баси 18.05 1 хв  18.06 3 г 
67 Км 18.11 1 хв  18.12 3 г  6 хв 
70 Км 18.18 1 хв  18.19 3 г  13 хв 
Сироватка 18.25 1 хв  18.26 3 г  20 хв 
Ім. Василя Несвіта 18.35 1 хв  18.36 3 г  30 хв 
86 Км 18.46 4 хв  18.50 3 г  41 хв 
Боромля 19.00 1 хв  19.01 3 г  55 хв 
98 Км 19.10 1 хв  19.11 4 г  5 хв 
102 Км 19.17 1 хв  19.18 4 г  12 хв 
Скрягівка 19.24 1 хв  19.25 4 г  19 хв 
Олексине 19.30 1 хв  19.31 4 г  25 хв 
Смородине 19.40 25 хв  20.05 4 г  35 хв 
Рупине 20.10 1 хв  20.11 5 г  5 хв 
Бакирівка 20.20 1 хв  20.21 5 г  15 хв 
Ворскла 20.25 1 хв  20.26 5 г  20 хв 
Козацьке 20.31 1 хв  20.32 5 г  26 хв 
Кириківка 20.39 5 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6010 Ворожба-Пас. — Кириківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031