У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 Ворожба — Кириківка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ворожба - Кириківка номер 6010 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 16.10 і прибуває на станцію Кириківка о 20.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6010 Ворожба - Кириківка пролягає по таким станціям як 15 Км, 24 Км, Головашівка, 52 Км, Суми-Товарна, 67 Км, Ім. Василя Несвіта, 98 Км, Олексине, Бакирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ворожба-Пас. – Кириківка складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 129.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

9,10,11,12,13,14,15 квітня 2024 року поїзд № 6010 Ворожба-Кириківка до ст.Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу .Тростянець- Смородине 20.12-20.35,з.п.Рупине 20.40-20.41,Бакирівка20.51- 20.52,з.п.Ворскла 20.57-20.58,з.п.Козацьке 21.04.-21.05,Кириківка 21.12

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 16.10
Білопілля 16.19 1 хв  16.20 9 хв 
Торохтяний 16.30 1 хв  16.31 20 хв 
15 Км 16.37 1 хв  16.38 27 хв 
Улянівка 16.43 1 хв  16.44 33 хв 
Вири 16.51 1 хв  16.52 41 хв 
24 Км 16.59 1 хв  17.00 49 хв 
Амбари 17.06 1 хв  17.07 56 хв 
Лікарське 17.14 1 хв  17.15 1 г  4 хв 
Головашівка 17.22 1 хв  17.23 1 г  12 хв 
40 Км 17.29 1 хв  17.30 1 г  19 хв 
Торопилівка 17.37 1 хв  17.38 1 г  27 хв 
52 Км 17.48 1 хв  17.49 1 г  38 хв 
Суми 17.55 10 хв  18.05 1 г  45 хв 
59 Км 18.12 1 хв  18.13 2 г  2 хв 
Суми-Товарна 18.17 1 хв  18.18 2 г  7 хв 
Олдиш 18.23 1 хв  18.24 2 г  13 хв 
Баси 18.30 1 хв  18.31 2 г  20 хв 
67 Км 18.36 1 хв  18.37 2 г  26 хв 
70 Км 18.43 1 хв  18.44 2 г  33 хв 
Сироватка 18.50 1 хв  18.51 2 г  40 хв 
Ім. Василя Несвіта 19.00 1 хв  19.01 2 г  50 хв 
86 Км 19.11 4 хв  19.15 3 г  1 хв 
Боромля 19.25 10 хв  19.35 3 г  15 хв 
98 Км 19.44 1 хв  19.45 3 г  34 хв 
102 Км 19.51 1 хв  19.52 3 г  41 хв 
Скрягівка 19.57 1 хв  19.58 3 г  47 хв 
Олексине 20.03 1 хв  20.04 3 г  53 хв 
Смородине 20.12 2 хв  20.14 4 г  2 хв 
Рупине 20.19 1 хв  20.20 4 г  9 хв 
Бакирівка 20.30 1 хв  20.31 4 г  20 хв 
Ворскла 20.36 1 хв  20.37 4 г  26 хв 
Козацьке 20.43 1 хв  20.44 4 г  33 хв 
Кириківка 20.51 4 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6010 Ворожба-Пас. — Кириківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031