У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Ворожба — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ворожба - Смородине номер 6012 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 06.08 і прибуває на станцію Смородине о 11.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6012 Ворожба - Смородине пролягає по таким станціям як Торохтяний, Улянівка, 24 Км, Лікарське, 40 Км, 52 Км, 59 Км, Олдиш, 67 Км, Сироватка, 86 Км, 98 Км, Скрягівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ворожба-Пас. – Смородине складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 109.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 06.08
Білопілля 06.16 2 хв  06.18 8 хв 
Торохтяний 06.27 2 хв  06.29 19 хв 
15 Км 06.34 1 хв  06.35 26 хв 
Улянівка 06.39 1 хв  06.40 31 хв 
Вири 06.46 2 хв  06.48 38 хв 
24 Км 06.54 1 хв  06.55 46 хв 
Амбари 07.00 2 хв  07.02 52 хв 
Лікарське 07.08 1 хв  07.09 1 г 
Головашівка 07.15 2 хв  07.17 1 г  7 хв 
40 Км 07.22 1 хв  07.23 1 г  14 хв 
Торопилівка 07.31 2 хв  07.33 1 г  23 хв 
52 Км 07.43 1 хв  07.44 1 г  35 хв 
Суми 07.50 50 хв  08.40 1 г  42 хв 
59 Км 08.49 1 хв  08.50 2 г  41 хв 
Суми-Товарна 08.54 2 хв  08.56 2 г  46 хв 
Олдиш 09.01 2 хв  09.03 2 г  53 хв 
Баси 09.08 18 хв  09.26 3 г 
67 Км 09.32 1 хв  09.33 3 г  24 хв 
70 Км 09.39 1 хв  09.40 3 г  31 хв 
Сироватка 09.47 2 хв  09.49 3 г  39 хв 
Ім. Василя Несвіта 09.59 2 хв  10.01 3 г  51 хв 
86 Км 10.11 1 хв  10.12 4 г  3 хв 
Боромля 10.25 1 хв  10.26 4 г  17 хв 
98 Км 10.36 2 хв  10.38 4 г  28 хв 
102 Км 10.44 1 хв  10.45 4 г  36 хв 
Скрягівка 10.51 2 хв  10.53 4 г  43 хв 
Олексине 10.58 2 хв  11.00 4 г  50 хв 
Смородине 11.08 5 г 

У розкладі поїзда 6012 Ворожба-Пас. — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930