У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Ворожба — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ворожба - Смородине номер 6012 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 06.08 і прибуває на станцію Смородине о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6012 Ворожба - Смородине пролягає по таким станціям як Торохтяний, Улянівка, 24 Км, Лікарське, 40 Км, 52 Км, 59 Км, Олдиш, 67 Км, Сироватка, 86 Км, 98 Км, Скрягівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

31/01/2023: п.6012 Ворожба - Тростянець-Смородине до ст.Боромля слідує згідно діючого розкладу, далі: ст. Боромля 09-44/09-48, бп 98 км 10-03/10-04, Скрягівка 10-24/10-25, прибуття ст.Тростянець-Смородине 10-38

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 06.08
Білопілля 06.17 1 хв  06.18 9 хв 
Торохтяний 06.27 1 хв  06.28 19 хв 
15 Км 06.34 1 хв  06.35 26 хв 
Улянівка 06.40 1 хв  06.41 32 хв 
Вири 06.48 1 хв  06.49 40 хв 
24 Км 06.56 1 хв  06.57 48 хв 
Амбари 07.03 1 хв  07.04 55 хв 
Лікарське 07.11 1 хв  07.12 1 г  3 хв 
Головашівка 07.19 1 хв  07.20 1 г  11 хв 
40 Км 07.26 1 хв  07.27 1 г  18 хв 
Торопилівка 07.34 1 хв  07.35 1 г  26 хв 
52 Км 07.45 1 хв  07.46 1 г  37 хв 
Суми 07.52 23 хв  08.15 1 г  44 хв 
59 Км 08.22 1 хв  08.23 2 г  14 хв 
Суми-Товарна 08.27 1 хв  08.28 2 г  19 хв 
Олдиш 08.33 1 хв  08.34 2 г  25 хв 
Баси 08.41 12 хв  08.53 2 г  33 хв 
67 Км 08.59 1 хв  09.00 2 г  51 хв 
70 Км 09.06 1 хв  09.07 2 г  58 хв 
Сироватка 09.13 1 хв  09.14 3 г  5 хв 
Ім. Василя Несвіта 09.23 2 хв  09.25 3 г  15 хв 
86 Км 09.34 1 хв  09.35 3 г  26 хв 
Боромля 09.44 1 хв  09.45 3 г  36 хв 
98 Км 09.54 1 хв  09.55 3 г  46 хв 
102 Км 10.01 1 хв  10.02 3 г  53 хв 
Скрягівка 10.08 1 хв  10.09 4 г 
Олексине 10.14 1 хв  10.15 4 г  6 хв 
Смородине 10.22 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6012 Ворожба-Пас. — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728