У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Смородине — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Смородине - Ворожба номер 6011 відправляється зі станції Смородине о 15.09 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6011 Смородине - Ворожба пролягає по таким станціям як Скрягівка, 98 Км, 86 Км, Сироватка, 67 Км, Олдиш, 59 Км, 52 Км, 40 Км, Лікарське, 24 Км, Улянівка, Торохтяний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Смородине – Ворожба-Пас. складає 35.50 гривень. Відстань між станціями – 112.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

21.04.2024 поїзд № 6011 Тростянець-Смородине-Ворожба відправлення Тростянець-Смородине 15.05,Скрягівка 15.20-15.21,б.п.98 км 15.40- 15.41,Боромля 15.50-15.53,ім.В.Несвіта16.13-16.14,Сироватка 16.23- 16.26,Баси 16.48-16.51,Суми-тов.17.02-17.03,Суми 17.16-17.20 далі згідно діючого розкладу руху.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 15.09
Олексине 15.17 1 хв  15.18 8 хв 
Скрягівка 15.24 1 хв  15.25 15 хв 
102 Км 15.33 1 хв  15.34 24 хв 
98 Км 15.44 1 хв  15.45 35 хв 
Боромля 15.54 3 хв  15.57 45 хв 
86 Км 16.08 1 хв  16.09 59 хв 
Ім. Василя Несвіта 16.17 1 хв  16.18 1 г  8 хв 
Сироватка 16.27 3 хв  16.30 1 г  18 хв 
70 Км 16.36 1 хв  16.37 1 г  27 хв 
67 Км 16.42 1 хв  16.43 1 г  33 хв 
Баси 16.49 3 хв  16.52 1 г  40 хв 
Олдиш 16.57 1 хв  16.58 1 г  48 хв 
Суми-Товарна 17.03 1 хв  17.04 1 г  54 хв 
59 Км 17.08 1 хв  17.09 1 г  59 хв 
Суми 17.16 4 хв  17.20 2 г  7 хв 
52 Км 17.27 1 хв  17.28 2 г  18 хв 
Торопилівка 17.38 2 хв  17.40 2 г  29 хв 
40 Км 17.48 1 хв  17.49 2 г  39 хв 
Головашівка 17.55 2 хв  17.57 2 г  46 хв 
Лікарське 18.04 1 хв  18.05 2 г  55 хв 
Амбари 18.12 2 хв  18.14 3 г  3 хв 
24 Км 18.19 1 хв  18.20 3 г  10 хв 
Вири 18.27 2 хв  18.29 3 г  18 хв 
Улянівка 18.37 1 хв  18.38 3 г  28 хв 
15 Км 18.43 1 хв  18.44 3 г  34 хв 
Торохтяний 18.51 2 хв  18.53 3 г  42 хв 
Білопілля 19.03 2 хв  19.05 3 г  54 хв 
Ворожба-Пас. 19.14 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6011 Смородине — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031