У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Смородине — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Смородине - Ворожба номер 6011 відправляється зі станції Смородине о 15.00 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 18.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6011 Смородине - Ворожба пролягає по таким станціям як Скрягівка, 98 Км, 86 Км, Сироватка, 67 Км, Олдиш, 59 Км, 52 Км, Головашівка, Амбари, Вири, 15 Км, Білопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 15.00
Олексине 15.08 1 хв  15.09 8 хв 
Скрягівка 15.15 1 хв  15.16 15 хв 
102 Км 15.22 1 хв  15.23 22 хв 
98 Км 15.30 1 хв  15.31 30 хв 
Боромля 15.40 1 хв  15.41 40 хв 
86 Км 15.52 1 хв  15.53 52 хв 
Ім. Василя Несвіта 16.00 1 хв  16.01 1 г 
Сироватка 16.09 2 хв  16.11 1 г  9 хв 
70 Км 16.16 1 хв  16.17 1 г  16 хв 
67 Км 16.22 1 хв  16.23 1 г  22 хв 
Баси 16.29 1 хв  16.30 1 г  29 хв 
Олдиш 16.34 1 хв  16.35 1 г  34 хв 
Суми-Товарна 16.39 1 хв  16.40 1 г  39 хв 
59 Км 16.43 1 хв  16.44 1 г  43 хв 
Суми 16.50 20 хв  17.10 1 г  50 хв 
52 Км 17.16 1 хв  17.17 2 г  16 хв 
Торопилівка 17.27 1 хв  17.28 2 г  27 хв 
Головашівка 17.42 1 хв  17.43 2 г  42 хв 
Лікарське 17.50 1 хв  17.51 2 г  50 хв 
Амбари 17.57 1 хв  17.58 2 г  57 хв 
24 Км 18.03 1 хв  18.04 3 г  3 хв 
Вири 18.11 1 хв  18.12 3 г  11 хв 
Улянівка 18.20 1 хв  18.21 3 г  20 хв 
15 Км 18.26 1 хв  18.27 3 г  26 хв 
Торохтяний 18.33 1 хв  18.34 3 г  33 хв 
Білопілля 18.43 1 хв  18.44 3 г  43 хв 
Ворожба-Пас. 18.51 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6011 Смородине — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930