У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Геніївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Геніївка:

Актуальний розклад електричок по станції Геніївка містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Геніївка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Ізюм, Гракове, Савинці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 07 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Будинок Відпочинку, Зидьки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Геніївка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гракове, Савинці - Харків-Пас., Харків-Пас. - Савинці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Геніївка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Геніївка - Харків від 25.00 грн. (63.2 км)

  • Геніївка - Ізюм від 33.50 грн. (101.8 км)

  • Геніївка - Балаклія від 21.00 грн. (41.3 км)

  • Геніївка - Зміїв від 17.00 грн. (13.0 км)

  • Геніївка - Основа від 23.00 грн. (58.0 км)

  • Геніївка - Слобожанська від 17.00 грн. (13.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Савинці Харків 05.45 1 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6419* Харків Савинці 10.30 1 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6606 Гракове Харків 12.00 1 хв  12.01 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 12.18 1 хв  12.19 Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 12.18 1 хв  12.19 Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 15.46 1 хв  15.47 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Ізюм 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 16.53 1 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6404* Букине Харків 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 22.06 1 хв  22.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Геніївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Геніївка