У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Геніївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Геніївка:

Актуальний розклад електричок по станції Геніївка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Геніївка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 00 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Зидьки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Геніївка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Геніївка - Харків-Левада, Геніївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Геніївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Геніївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Геніївка Харків 05.45 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Геніївка 10.22 Курсує щоденно - переглянути
6428 Геніївка Харків 10.36 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Геніївка 18.44 Курсує щоденно - переглянути
6432 Геніївка Харків 19.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Геніївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Геніївка