У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хащувате
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хащувате:

Актуальний розклад електричок по станції Хащувате містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хащувате з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 20 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Гайворон. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хащувате відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хащувате - Гайворон, Гайворон - Хащувате. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хащувате відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Хащувате - Гайворон від 14.00 грн. (7.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
924 Гайворон Хащувате 09.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
923 Хащувате Гайворон 10.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хащувате можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хащувате

Від станції Хащувате можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Хащувате