У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернігів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Чернігів:

Розклад поїздів Київ Чернігів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Чернігів найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Ніжин, Вертіївка, Вересоч, Ім. Бориса Олійника, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.52, 08.19, 17.07 зі станції Київ-Пас., Київ-Деміївський, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 07.25, 10.37, 19.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Чернігів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Чернігів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернігів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
257 Івано-Франківськ Чернігів 03.52
Київ-Пас.
07.25
Чернігів
3 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
708 Київ Чернігів 08.08
Київ-Пас.
10.37
Чернігів
2 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
702 Київ Чернігів 17.07
Київ-Пас.
19.49
Чернігів
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернігів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів — Київ