У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернігів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Чернігів:

Розклад поїздів Київ Чернігів на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Чернігів найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Бровари, Ім. Бориса Олійника, Видубичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.12, 02.14 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 03.54, 04.53 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Чернігів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Чернігів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернігів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернігів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів — Київ