У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Левківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Левківка:

Актуальний розклад електричок по станції Левківка містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Левківка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Занки, Балаклія, Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 25 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Зміїв, Дружний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Левківка відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Балаклія - Харків-Пас., Занки - Харків-Пас., Савинці - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Левківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Балаклія Харків 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6421 Харків Занки 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Балаклія 10.05 1 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
6422 Занки Харків 11.22 1 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Ізюм 13.08 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 14.16 1 хв  14.17 Курсує щоденно - переглянути
6430 Балаклія Харків 17.13 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Балаклія 21.24 1 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Левківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Левківка