У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лозова,Харківська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Лозова:

Розклад поїздів по станції Лозова включає в себе 29 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Запоріжжя-1, Мінськ-Пас., Новоолексіївка, Бердянськ, в сумі зі станції Лозова можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 58 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Лозова.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Лозова, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
126ДП Костянтинівка Київ 00.40 23 хв  01.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 02.35 2 хв  02.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 03.01 2 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 03.37 2 хв  03.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 03.37 2 хв  03.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 03.56 2 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 03.56 2 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П
Харків
Новоолексіївка Харків 04.14 2 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Д Маріуполь Харків 06.14 2 хв  06.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 06.32 2 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Одеса Краматорськ 06.32 2 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 06.35 26 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 07.42 2 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 07.42 2 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Харків 08.19 2 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 09.50 2 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
287 Харків Одеса 10.24 2 хв  10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 11.00 2 хв  11.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К Київ Костянтинівка 11.15 2 хв  11.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Дніпро 12.09 2 хв  12.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
290 Одеса Харків 15.36 1 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 17.51 2 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
077О Харків Маріуполь 18.18 10 хв  18.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 19.06 3 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 19.10 4 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 19.26 2 хв  19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 20.46 2 хв  20.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
795 Харків Дніпро 21.19 2 хв  21.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О
Харків
Харків Новоолексіївка 23.56 2 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лозова,Харківська обл.