З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Харків:

Розклад поїздів Львів Харків на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Львів Харків найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Броди, Кириківка, Смородине, Богодухів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23, 14.20 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 22.07, 14.25 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Харків свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Львів